Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДП “Газ-тепло” візьме в управління МВУ ЖКГ м. Армянська
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.04.2004 08:35


     Дочірнє підприємство „Газ-тепло” візьме в оренду міське виробниче управління житлово-комунального господарства (МВУ ЖКГ) м. Армянська (АР Крим), до складу якого входять дві ТЕЦ та розподільча мережа теплопостачання. Домовленість про це було досягнуто у ході проведених переговорів з мером міста та депутатами міської ради.
     
     Ініціатором передачі МВУ ЖКГ м. Армянська в оренду ДП “Газ-тепло” виступила кримська сторона. Це питання обговорювалось на спільній нараді, після чого 15 квітня 2004 року рішення про передачу Армянського міського виробничого управління житлово-комунального господарства до ДП “Газ-тепло” було передано Першому віце-прем’єр-міністру Криму та міністру енергетики Криму. Виконання рішення щодо передачі підприємства у оренду найближчим часом має бути схвалено сесією міської ради.
     
     МВУ ЖКГ м. Армянська завершило опалювальний сезон 2003-2004 рр. з кращими показниками (рівень оплати склав 70 %), ніж у сезоні 2002-3003 рр. (43% - один із найгірших показників по Україні), і в даний час рівень оплати продовжує зростати.
     
     Орендна плата, що вноситиметься ДП “Газ-тепло” за управління підприємством, буде використовуватися в рахунок погашення заборгованості МВУ ЖКГ м. Армянська за газ, отриманий, але не оплачений у минулі роки.
     
     Досвід управління фінансовими потоками теплокомуненерго, здобутий ДП “Газ-тепло” протягом опалювального сезону 2003-2004 рр., сприяв виведенню з кризи проблемних ТКЕ. Перехід до практики багаторічного управління дозволить фахівцям ДП “Газ-тепло” налагодити вчасне теплопостачання населенню Армянська, а також вкладати кошти у модернізацію обладнання підприємств теплової генерації.
     
     Довідка: Дочірнє підприємство „Газ-тепло” створено 6 серпня 2003 року (постанова Кабінету Міністрів України №487) для проведення експерименту з передачі в управління газопостачальній організації теплових генерацій регіонів, в яких протягом останніх років спостерігався найнижчий рівень розрахунків за спожитий газ. Протягом опалювального сезону 2003/04 рр. управління здійснювалося на 52 підприємствах ТКЕ Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Харківської, Херсонської областей та АР Крим.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1254 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1013
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика