Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На Полтавщині внаслідок крадіжки стався новий витік газового конденсату
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.05.2004 14:51


     27 квітня о 7.30 ранку за п’ять кілометрів від Селещинського ГПЗ неподалік с. Олексіївка Машівського району Полтавської області співробітниками ГПУ “Полтавагазвидобування” було виявлено фонтанування газового конденсату висотою до 15 метрів на конденсатопроводі „Солоха” – „Селещина”. Близько 9.00 силами ГПУ „Полтавагазвидобування” фонтанування було зупинено, а о 12.00 наслідки аварії ліквідовано.
     
     Витік газового конденсату стався через розбір кранового з’єднання на газопроводі з метою крадіжки конденсату. На місце правопорушення прибули співробітники Машівського районного відділення МВС України. Були знайдені знаряддя злочину, проте підозрювані у скоєні крадіжки на цей час ще не затримані. Забруднено територію площею в 0,62 га. Іде підрахування завданої шкоди.
     
     Швидке та об’єктивне розкриття злочину на 111-й свердловині Кулічихінського родовища – за підозрою в скоєні якого затримано співробітника “Полтавагазвидобування” та двох співробітників відділу державної охорони при Миргородському РВУ МВС України в Полтавській області – довело можливість ефективної боротьби з розкраданням державного майна.
     
     Шестиденна пожежа на Кулічихінському родовищі спонукала до початку відвертого діалогу між керівництвом ДК “Укргазвидобування” та МВС України. Компанія сподівається, що досвід результативного та об’єктивного розслідування крадіжок буде поширено і на інші, менш резонансні випадки.
     
     
     Довідка. В 2003 році в Полтавський області за підозрою у скоєнні крадіжок газового конденсату затримано 50 осіб та 32 спеціалізовані транспортні засоби для перевезення газового конденсату. За фактом розкрадання державного майна правоохоронними органами відкрито 34 кримінальні справи. Лише 6 з них було доведено до суду. Інформація про засуджених осіб невідома.
     
     Протягом першого кварталу 2004 року за обвинуваченням в розкраданні державного майна на об’єктах ДК «Укргазвидобування» в Полтавський області порушено 15 кримінальних справ. З них тільки дві доведено до суду.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1709 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1029
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика