Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

«Нафтогаз України» та PGNiG підписали меморандум про будівництво газопроводу Устилуг-Хрубешув
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.05.2004 14:50


     у Кракові НАК «Нафтогаз України» і Polskie Gornictwo Naftowe I Gazownictwo S.A. (PGNiG) провели переговори по розширенню двосторонньої співпраці. Сторони підписали меморандум про будівництво газопроводу Устилуг-Хрубешув з метою газифікації східних районів Республіки Польща. Підписи під меморандумом поставили заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Воронін і віце-президент компанії PGNiG Францишек Крок.
     
     Домовленість про будівництво газопроводу Устилуг-Хрубешув було досягнуто у ході переговорів голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Бойка і голови правління PGNiG Марека Коссовського 5 квітня у Києві.
     
     У ході переговорів сторони торкнулися інших питань двосторонньої співпраці. Ігор Воронін проінформував польську сторону про зацікавленість НАК «Нафтогаз України» в спільній розвідці і видобутку запасів газу на території Республіки Польща. Францишек Крок відмітив, що Польща володіє значними нерозвіданими запасами газу.
     
     Сторони торкнулися ситуації в Іраку і відмітили її значне ускладнення останнім часом, що примушує переглянути раніше намічені терміни початку робіт з відновлення інфраструктури цієї країни в рамках спільного підприємства «Нафтогазу України» і PGNiG. У той же час, потенціал СП може бути розширений на інші країни регіону, в тому числі Саудівську Аравію і Катар.
     
     Пан Крок також висловив свою вдячність «Нафтогазу України» за оперативні і надійні поставки природного газу в Польщу в період скорочення подачі газу з території Республіки Білорусь в лютому поточного року. Сторони також обговорили питання розширення пропускної спроможності польських газових систем.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1091 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1030
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика