Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Село прокидається
Автор: Станислав Власенко      Дата: 17.02.2002 18:12


     СЕЛО ПРОКИДАЄТЬСЯ....
     Ні для кого не секрет, що особисті підсобні господарства стали основним джерелом доходів сільського населення і, як правило, джерелом виживання в цей складний період. В цих умовах особливо гостро постає проблема своєчасного та якісного обробітку землі, відмови від старих та низько ефективних методів виробництва, застосування нових технологій, нових сортів сільськогосподарських культур, племінних порід скота. Виникає життєва потреба в створенні сільськогосподарських обслуговуючих структур, які взяли б на себе основний тягар селянської праці, допомогли б селянам подолати труднощі, вистояти у цей непростий для них час та зробити свої господарства прибутковими.
     У Макарівському районі Київської області вирішити ці непрості завдання взявся Проект "Підвищення рівня життя сільського населення Київської області", розпочатий за підтримки міністерства Великобританії у справах міжнародного розвитку. В межах проекту у квітні 2000 року в Макарівському районі був створений сільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Макарівський сільський сервісний центр". Це один із перших кооперативів, що дійшов до звичайного селянина та, власне, поставив його у центрі своєї уваги. Кооператив надає якісні та недорогі послуги по обробітку землі, сівбі та збиранню зернових та кормових культур, боротьбі із шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, забезпечує селян молодняком худоби та птиці, сортовим насінням, засобами захисту рослин.
     Досвід кооперативу показав, що окрім виробничих послуг жителі села надзвичайно потребують інформації, консультацій і навчання. З цією метою при кооперативі за підтримки районної адміністрації була створена Макарівська аграрна дорадча служба. Кваліфіковані дорадники тепер консультують сільськогосподарських виробників з питань агрономії, зоотехнії, бухгалтерського обліку та оподаткування.
     Що й казати, завирувало життя у Макарівському районі. Закладено демонстраційні ділянки, де наочно демонструються переваги новітніх методів господарювання, проводяться семінари, навчання, створено бізнес-клуб сільських підприємців, кредитну спілку власників особистих підсобних господарств.
     Але головним досягненням макарівських ентузіастів є те, що їм вдалося розбудити втомлених та зневірених селян, спонукати їх до дій, та примусити повірити у власні сили. Тепер жителі району зрозуміли, що кооперуючись, вони спроможні подолати будь-які труднощі.
     
     СТАНІСЛАВ ВЛАСЕНКО
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1545 оценки: 5 от 1
© Свидетельство о публикации № 107
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика