Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК „Укргазвидобування” нарощує виробничі потужності
Автор: Станислав Власенко      Дата: 10.06.2004 08:37


     ДК „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, продовжує модернізацію виробничих потужностей в межах інвестиційної програми на 2004 рік. Компанія завершила будівництво Машівської установки підготовки вуглеводнів та готується до введення в експлуатацію Кобзівської УКПГ. Сукупна вартість реалізації обох проектів 18 млн. грн.
     
     Необхідність побудови установок продиктована прагненням підвищити якість сировини, що видобувається на родовищах ГПУ „Полтавагазвидобування” та надходить на переробні заводи Компанії. Зокрема, Машівська установка комплексної підготовки газу забезпечить відповідність природного газу, що подається на Шебелинський та Селещенський газопереробні заводи, всім державним стандартам. Вартість будівництва Машівської установки складає близько 6 млн. грн.
     
     В стадії завершення знаходяться роботи по розширенню потужності установки комплексної підготовки газу на Кобзівському газоконденсатному родовищі. Розширення потужностей Кобзівського УКПГ з 1 до 3 млн. куб. м на добу спричинена введенням в дію нових свердловин та суттєвим збільшенням обсягу видобутку газу Компанією. Термін введення Кобзівського УКПГ в експлуатацію – липень 2004 року.
     
     З метою транспортування додаткових обсягів видобутого газу на Кобзівському родовищі був також побудований газопровід довжиною 17 км. Новий трубопровід надасть можливість подавати газ з родовища в магістральний трубопровід „Єфремівка-Диканька-Київ” з подальшою доставкою його кінцевим споживачам Центральної України. Загальна вартість робіт на Кобзівському родовищі склала більше 12 млн. грн.
     
     ДК „Укргазвидобування” вважає за необхідне приділяти велику увагу модернізації наявних виробничих потужностей та встановленню нового, більш продуктивного обладнання. Будівництво установок комплексної підготовки вуглеводнів є однією з необхідних умов реалізації планів по збільшенню обсягу переробки газу Шебелинським ГПЗ до 1 млн. тонн на рік та підвищення якості продукції підприємства.
     
     
     Довідка: У поточному році планується будівництво низки установок комплексної підготовки газу та нафти, а також реконструкція Скворцівської, Ярівської, Пинянської, Опарської та Східно-Полтавської УКПГ. Загальні витрати на будівництво та реконструкцію цих об’єктів складуть близько 30 млн. грн. Фінансування здійснюватиметься власним коштом Компанії.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1428 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1091
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика