Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У І півріччі 2004 року рівень розрахунків за спожитий газ збільшився до 95,2%
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.07.2004 21:28


     Протягом січня-червня 2004 року підприємства, що входять до структури НАК “Нафтогаз України”, збільшили обсяг постачання природного газу споживачам до 28,2 млрд. куб. м. Рівень розрахунків усіх споживачів за газ у І півріччі становив 95,2%.
     
     За результатами І півріччя 2004 р. населення і промислові підприємства розрахувалися за 100% спожитого природного газу. Одночасно позитивну динаміку оплати за газ продемонстрували енергогенеруючі підприємства. Рівень розрахунків генерацій у І півріччі 2004 р. зріс до 98,3%.
     
     Разом з тим, станом на 1 липня 2004 р. загальна заборгованість споживачів за газ становить 4,4 млрд. грн., що негативним чином позначається на розвитку газової промисловості країни. Це не дає можливості НАК “Нафтогаз України” здійснювати необхідні капіталовкладення для модернізації газотранспортної мережі, а також гальмує інвестиційну діяльність Компанії. Погашення заборгованості дозволить НАК “Нафтогаз України” у повному обсязі забезпечити природним газом населення та підприємства теплокомуненерго протягом наступного опалювального сезону 2004-2005 рр.
     
     Промислові підприємства, сплачуючи майже 100% поточного споживання палива, здійснюють мінімальні виплати для погашення заборгованості попередніх років. За шість місяців 2004 року їхній борг скоротився лише на 53 млн. грн. і станом на 1 липня становить 360 млн. грн. У випадку подальшого сповільнення темпів розрахунків за борги 1999-2003 рр. НАК “Нафтогаз України” обмежуватиме газопостачання промпідприємствам до повної виплати ними заборгованостей.
     
     До найбільших боржників за газ належать підприємства теплоенергетики. Заборгованість цієї категорії за спожитий газ протягом 1999-2004 рр. становить 1,59 млрд. грн. Негативною тенденцією є систематичне збільшення заборгованості підприємств ТКЕ. Протягом І півріччя 2004 року теплокомуенерго збільшили свій борг на 313,9 млн. грн. Рівень оплати тепловими генераціями є найнижчим серед усіх категорій споживачів – 70%.
     
     У І півріччі 2004 року НАК “Нафтогаз України” здійснила низку заходів, що дозволили підвищити рівень платежів за природний газ усіх категорій споживачів. Стратегічним завданням Компанії у поточному році стане робота із збільшення рівня розрахунків підприємств теплокомуненерго до повного відшкодування вартості спожитого палива.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1599 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1135
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика