Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Інвестиції ДК „Укргазвидобування” у 2004 році складуть понад 1,8 млрд. грн.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 05.08.2004 08:12


     ДК „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, збільшує обсяги власних інвестицій у розвиток вітчизняного газовидобутку. У І півріччі 2004 р. Компанія інвестувала у газову промисловість близько 840 млн. грн. Відповідно до виробничої програми, протягом липня-грудня інвестиції перетнуть межу в 1 млрд. грн.
     
     У ІІ півріччі 2004 року ДК “Укргазвидобування” вкладатиме кошти в усі напрямки своє діяльності. Зокрема, 288 млн. грн. буде виділено на пошуково-розвідувальне буріння, 136 млн. грн. – на експлуатаційне буріння, 191 млн. грн. – на будівництво виробничих об’єктів, 6 млн. грн. – на будівництво об’єктів соціальної сфери.
     
     За попередніми розрахунками, необхідний обсяг інвестицій у діяльність ДК „Укргазвидобування” в 2005 році становитиме 2,3 млрд. грн. З них майже 300 млн. грн. Компанія має намір спрямувати на реалізацію інвестиційних програм з освоєння групи пріоритетних родовищ: Українсько-Березівського, Більського, Західно-Солохівського, Кобзівського, Солохівського та Павлівсько-Біляєвського.
     
     “Збільшення обсягів інвестицій у пошук та розробку нових запасів вуглеводнів є запорукою подальшого розвитку газовидобувної галузі України, – зазначив Генеральний директор ДК “Укргазвидобування” Євген Бакулін. – До 2010 року Компанія планує збільшити щорічні обсяги газовидобутку до 20 млрд. куб. м.”
     
     Довідка: У І півріччі ДК „Укргазвидобування” видобула 7,15 млрд. куб. м. природного газу, що на 210 млн. куб. м. більше у порівняні з аналогічним періодом минулого року. Загалом у 2004 році Компанія планує видобути 14,35 млрд. куб. м, на 350 млн. грн. перевищивши показник 2003 року.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 848 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1165
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика