Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ВАТ „Укртранснафта” не передавала функції оператора магістральних нафтопроводів на території України іншим компаніям
Автор: Станислав Власенко      Дата: 18.08.2004 09:16


     ВАТ «Укртранснафта» спростовує повідомлення окремих засобів масової інформації, що проект угоди з російською державною компанією АК „Транснефть” про надання послуг з транспортування нафти територією України протягом 10 років, який був переданий ВАТ „Укртранснафта” на узгодження, містить положення про надання АК „Транснефть” статусу оператора магістральних нафтопроводів на території України. Компанія ще раз наголошує, що Відкрите акціонерне товариство „Укртранснафта” не передавало функції оператора іншим компаніям і залишається єдиним оператором магістральних нафтопроводів на території України.
     
     Компанія вважає повідомлення про передачу функції оператора магістральних нафтопроводів на території України АК „Транснефть” політичними спекуляціями напередодні президентських виборів.
     
     Проект угоди відповідає положенням Договору до Енергетичної хартії, який передбачає забезпечення рівнодоступності до засобів транспортування енергетичних ресурсів всіх, без винятку замовників транзитних послуг, незалежно від країни походження та кінцевого місця призначення такого енергетичного ресурсу. Зважаючи на це, проект угоди не передбачає надання АК „Транснефть” права бути оператором магістральних нафтопроводів України. Це стосується всіх нафтопроводів, які проходять територією України. АК „Транснефть” залишається оператором потоків нафти, яка надходить у систему магістральних нафтопроводів України з території Російської Федерації. Таким чином АК „Транснефть” є замовником транзитних послуг, а ВАТ „Укртранснафта” – єдиним оператором магістральних нафтопроводів України.
     
     Підміна понять, яку здійснили окремі ЗМІ, спотворюють істинну суть договірних взаємовідносин між ВАТ „Укртранснафта” і АК „Транснефть”.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1314 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1190
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика