Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Любое государство это неизбежно возникающая структура социальных паразитов ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Презентація медичного туризму Словенії
Автор: Сергей Любченко      Дата: 11.11.2016 03:26


     Презентація медичного туризму Словенії
     https://www.youtube.com/watch?v=28k3opVnOPU
     Словенія - за мірками України - це невелика балканська країна. А ось в плані медичного туризму вона є досить розвиненою. Адже добре відома у всьому світі своїми прекрасними клініками та медичними центрами європейського рівня, а також висококваліфікованими фахівцями в різних галузях медицини.
     Напрями медичного туризму Словенії - досить важливі і для українців. Адже серед нас - мільйони людей, які хворіють хронічними недугами. У Словенії ( про це йшлося на семінарі під час презентація медичного туризму цієї країни; семінар нещодавно відбувся у приміщенні Київської міської державної адміністарції) пацієнтів лікують за такими напрямками :
     Реабілітація кардіологічна і неврологічна. Більшість реабілітаційних центрів знаходяться на території сучасних курортів з прекрасним кліматом, природними умовами і добре розвиненою інфраструктурою.
     Хірургія (загальна, пластична, ортопедична). Хірурги Словенії відомі на весь світ своєю високою кваліфікацією і прекрасною Європейською освітою.
     Стоматологія. У стоматологічних центрах застосовується тільки найсучасніше медичне обладнання, а також високоякісні матеріали для протезування.
     Переваги медичного туризму Словенії: висока кваліфікація лікарів, європейський рівень медичного сервісу, наявність великої кількості приватних клінік, які розташовуються в курортних зонах, можливість поєднувати лікування, відновлення і якісний відпочинок, добре розвинена туристична інфраструктура, мінімальний мовний бар'єр з туристами із країн СНД. Подробиці про презентацію медичного туризму Словенії дивіться у програмі "Світом крокуємо разом!" на каналі Ukrvideotravel, на який, друзі, ми вже вкорте закликаємо вас підписуватися. Адже ми працюємо для вас!
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1500 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 11920
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика