Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни
Автор: Open World      Дата: 16.11.2016 02:27
Виїзний, неформальний круглий стіл у Херсоні

     12 листопада вперше соціально-політичний експерт Інна Силантьєва провела виїзний та неформальний Круглий стіл у Херсоні на тему: «Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни»
     
     Метою круглого столу було обговорення питань гендерної політики в Україні, шляхів реалізації лідерських якостей жінки та відстоювання своїх громадянських прав в умовах сучасного політичного життя України, плідний відкритий діалог та обмін досвідом між експертами, представниками державної влади, політиками, представниками громадського середовища та волонтерських рухів.
     Серед учасників Круглого столу були присутні успішні жінки, бізнес-леді, вчителі, головні редактори журналів, лікарі, які цілеспрямовано йдуть до своєї мети. Ініціатор Круглого столу Інна Силантьєва знайшла спільну мову з кожною гостею події. Завдяки новим знайомствам херсонок з Силантьєвою відбудеться новий етап лобіювання спільних проектів для розвитку культури та освіти в Україні. Обмін досвідом – ще одна сходинка до успіху.
     
     Організатор Круглого столу - Інна Силантьєва – соціально-політичний експерт, нагороджена ООН за соціальний проект для дітей з вадами зору «Відчуті книгу», лектор національного Університету «Києво-Могилянська академія» (кейси з PR-стратегій), соціально-політичний експерт, громадський діяч, співзасновник «Школи Персонального брендингу, політичного піару і соціального іміджу», Віце-президент «Інституту територіального брендингу», посол доброї волі з питань екології, організатор масштабного проекту з відродження спорту Help Sport. Мотиваційний спікер багатьох форумів (Аніма, Дмитро Корпачев і тд). Організатор Круглих столів за темами культури і PR-стратегій у Верховній Раді України.
     Модератор і спікер Круглого столу - Вілена Воронова – брендолог, релайтер, політичний психолог, Член Асоціації політичних психологів України. Президент «Інституту територіального брендингу», автор і співзасновниця школи «Персонального брендингу, політичного піару та соціального іміджу».
     
     #OpenWorldInfo
     


Автор: Open World прочтений: 678 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 11946
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика