Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Презентація книги "Центральноазійський барс"
Автор: Сергей Любченко      Дата: 22.11.2016 10:56


     
     Презентація книги "Центральноазійський барс"
     https://www.youtube.com/watch?v=Ka81E49oNvs
     "У кожного - своя долі і свій шлях широкий", - сказав свого часу Поет. Це стосується не лише людей, а й держав. У Національній академії наук України відбулася презентація україномовної книги "Центральноазійський барс", яка присвячена формуванню казахстанської моделі державного будівництва, а також двостороннім казахстансько-українським відносинам. Участь у презентації книги ( її автор - директор Міждержавного науково-дослідного інититуту українсько-казахстанських відносин Микола Іванович Степаненко) взяли керівники дипмісій, акредитованих в Україні, представники виконавчої та законодавчої гілок влади, експерти,науковці та журналісти.
     Як зазначив під час презентації книги Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв, вона присвячена підбиттю деяких підсумків 25-річчя розвитку Казахстану. І дуже важливо, що великий розділ видання присвячений казахстансько-українському співробітництву та його перспективам. Книга окреслює найважливіші події в новітній історії взаємин Республіки Казахстан та України, розкриває становлення й розвиток двосторонніх політичних, економічних, культурних відносин. У праці досліджена багаторічна діяльність Президента Республіки Казахстан Н.А.Назарбаєва по зміцненню глобальної безпеки і ядерного роззброєння. Автор видання грунтовно розповідає читачам про казахстанський досвід економічного розвитку, накопичений за роки Незалежності. І саме цей досвід, на думку Миколи Степаненка, став основою стійкості економіки Республіки і її здатності протистояти негативним проявам глобальних криз.
     Сергій Любченко, Сергій Комісаров
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 929 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 11970
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика