Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Заключна конференція Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» відбулася
Автор: Сергей Любченко      Дата: 08.12.2016 17:12


     Заключна конференція Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» відбулася
     8 грудня 2016 року у столичному готелі “Hilton” відбулася Заключна конференція Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Організатори цієї масштабної події зазначили, що програма ЄС, покликана допомогти Україні розробити та впровадити ефективну політику регіонального розвитку, презентувалаа результати своєї роботи у Києві. Протягом 2013-2016 рр. програма «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» зробила значний внесок у створення системи управління державною регіональною політикою та розвиток українських регіонів: на інституційному рівні – розроблено та ухвалено Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року та План заходів на 2015 – 2017 роки з реалізації цієї стратегії, а також Закон України «Про засади державної регіональної політики»; створено онлайн-платформу Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) для прозорого та неупередженого відбору проектів регіонального розвитку на конкурсній основі http://dfrr.minregion.gov.ua/; створено Всеукраїнську мережу фахівців регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ та впроваджено понад 30 успішних проектів регіонального розвитку. Заключна конференція програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» зібрала провідних експертів України та Європи у сфері регіонального та місцевого розвитку для обміну досвідом та обговорення найактуальніших питань розвитку регіонів України.
     Довідкова інформація:
     Програма ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розпочала свою діяльність у січні 2013 року та завершить її у лютому 2017 року. Програма фінансується Європейським Союзом та впроваджується консорціумом, до складу якого входять GIZ, GFA та Асоціація агенцій регіонального розвитку України (ААРРУ). Реалізація програми спрямована на розробку та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.
     
     Сергій Любченко, Сергій Комісаров


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2278 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 12075
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика