Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

„Укртранснафта” розпочала підготовку до будівництва НПС „Чикалівка”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 02.09.2004 10:52


     „Укртранснафта” розпочала підготовку до будівництва нафтоперекачувальної станції (НПС) „Чикалівка”. Будівництво НПС дозволить збільшити потужність нафтопроводу Кременчук-Снігурівка-Одеса, що входить до Придніпровських магістральних нафтопроводів.
     
      “Укртранснафта” розпочала розробку проекту будівництва НПС „Чикалівка” у минулому році. Будівництво станції обумовлено необхідністю нарощувати потужності магістральних нафтопроводів України, а також підвищення екологічної безпеки на підводних переходах через річки Дніпро і Псьол. „Укртранснафта” втілює у життя ідеологію реалізації виробничих потреб при максимальному захисті екології України. Введення в дію НПС „Чикалівка” зведе до мінімуму екологічні ризики, які можуть виникати у зв’язку з високим тиском у нафтопроводах під час прокачування нафти на дільниці Кременчук-Снігурівка-Одеса.
     
     Побудова нафтоперекачувальної станції „Чикалівка” також дозволить підвищити ефективність роботи системи магістральних нафтопроводів Лисичанськ-Кременчук-Снігурівка-Одеса. Після введення станції в експлуатацію пропускна здатність системи на дільниці Кременчук-Пролетарська збільшиться на 46% – з 19,1 до 28 млн. тонн нафти на рік. Це дозволить залучити на українські маршрути додаткові обсяги транзитної нафти.
     
     Довідка:
     
     25 серпня 2004 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження №597 „Про затвердження проекту і титулу будови Нафтоперекачувальна станція „Чикалівка” нафтопроводу Кременчук-Снігурівка”. Згідно з ним проект будови, що був розроблений Інститутом транспорту нафти, передбачає збільшення обсягів перекачування нафти після введення в експлуатацію до 28 млн. тонн. На даний момент максимальна фактична пропускна здатність магістрального нафтопроводу Кременчук-Снігурівка становить 19,1 млн. тонн на рік. Кошторисна вартість будівництва складає 84,9 млн. грн. Орієнтований термін будівництва – 10 місяців.
     
     Система нафтопроводів Кременчук-Снігурівка-Одеса здійснює транспортування російської нафти на нафтопереробні заводи Одеси та Херсону, а також транспортування нафти на експорт через чорноморські нафтотермінали в Одесі і „Південний”.
     
     У листопаді 2003 року ВАТ „Укртранснафта” ввела в експлуатацію нафтоперекачувальну станцію „Миколаївська”, яка знаходиться на дільниці Снігурівка-Одеса Придніпровських магістральних нафтопроводів. Вартість будівництва НПС „Миколаївська” становила 29 млн. грн.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1350 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1211
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика