Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

За вісім місяців 2004 року “Нафтогаз України” встановив 326,4 тис. лічильників газу
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.09.2004 13:14


     За вісім місяців 2004 року НАК “Нафтогаз України” встановила 326,4 тис. побутових лічильників газу, що на 73,4 тис. перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Встановлення лічильників здійснюється згідно з завданням, затвердженим розпорядженням голови правління НАК “Нафтогаз України” Юрія Бойка у лютому 2004 року.
     
     З метою зменшення втрат газу та прискорення оснащення житла приладами обліку споживання газу у 2004 році НАК “Нафтогаз України” реалізує Програми оснащення житлового фонду лічильниками газу у Луганській, Житомирській, Полтавській, Харківській та інших областях. З початку поточного року найбільша кількість лічильників була встановлена у Харківській (28,3 тис.), Луганській (26,2 тис.), Львівській (25,9 тис.) та Полтавській (17,7 тис.) областях.
     
     Програма створення єдиної системи обліку природного газу передбачає першочергове встановлення лічильників у будинках та квартирах, в яких природний газ використовується для опалення. Станом на 1 вересня 2004 року рівень оснащеності квартир, де газ споживається на опалення, збільшився до 83%. Найвищим цей показник є в Чернівецькій і Закарпатській (96%), Львівській (92%), Івано-Франківській області та АР Крим (91%).
     
     Враховуючи низьку платоспроможність населення Компанія здійснює закупівлю лічильників газу для встановлення в кредит. З початку 2004 року Компанією придбано та передано підприємствам з газопостачання 22,0 тис. таких лічильників газу.
     
     Довідка: Станом на 1 вересня 2004 року в Україні працює 4,47 млн. лічильників газу. 66% від загального обсягу споживання природного газу населенням обліковується лічильниками.
     У 2003 році в житловому фонді України було встановлено 516,6 тисяч побутових лічильників газу. Завдяки зростанню точності вимірювання втрати газу у 2003 році зменшилися до 1,6 млрд. куб. м, у порівнянні з 4,4 млрд. куб. м у 1996 році. Ощадливе споживання природного газу у оселях, обладнаних лічильниками, сприяло зменшенню споживання газу населенням на 3,5 млрд. куб. м при збільшенні кількості газифікованих квартир з 9,6 млн. до 11,4 млн.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1385 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1221
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика