Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

VI МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ОДНОГО ПЛАТТЯ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.09.2004 08:36


     26-27 вересня 2004 року у Міжнародному виставковому центрі (Київ, пр. Броварський, 15) Конфедерація дизайнерів і стилістів України планує провести VI Міжнародний конкурс одного плаття "Кришталевий силует". У рамках конкурсу також відбудеться конкурс молодих дизайнерів "Кришталеві Надії".
     Программа цьогорічного конкурсу насичена, як ніколи. Конкурс пройде в рамках фестивалю моди «Київський Подіум». У перший день у «МВЦ» перед конкурсом буде организовано «Фешн - мітинг» - неформальне спілкування професійних байерів, дизайнерів та керівників фабрик текстильної промисловості.
     Традиційно, на другий день, в рамках конкурсу "Кришталевий силует" буде проведено конкурс молодих дизайнерів "Кришталеві Надії". В цьогорічному проекті жури очолить всесвітньо відомий історик моди - Олександр Васил'ев, який прибуде до Києва на запрошення керівників Конфедерації.
     Учасники конкурсу "Кришталевий силует" традиційно будуть змагатися у двох номінаціях - пред-а-порте де-люкс і авангард. Обирати переможців буде досить численне журі, до складу якого увійдуть - дружина посла Франції в Україні Француаза де Сюремен, ведуча телевізійного модного проекту на вітчизняному телебаченні Вікторія Андрієвська ("Телевізійний центр моди"), редактори попуряних і спеціалізованих глянцевих видань - Ірина Грекова ("Ательє"), Дмитро Ратніков ("Обнова"), Тетяна Краєва ("Cosmolady") та ін.
     Однією з особливостей конкурсу "Кришталевий силует" є те, що процедура визначення переможців відбувається анонімно: плаття демонструються лише під назвами робіт, а імена авторів усіх виробів повідомляються членам журі та глядачам лише після оголошення результатів голосування.
     Переможці конкурсу нагороджуватимуться іменною статуеткою "Кришталевий силует" та цінними призами.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 935 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1226
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика