Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Водопостачання, санітарія та гігіоіа для всіх в Україні!
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.09.2004 08:36


     22 вересня 2004року Всеукраїнська екологічна неурядова організація "МАМА-86" в рамках Міжнародного водного форуму "AGUA Україна - 2004" за участю Української Водної Асоціації, WSSCC -Рада із співпраці в галузі водопостачання та санітарії п;-,и ВООЗ та WECF - Women in Europe for a Common Future - Європейської мережі жіночих НУО "Жінки Європи за спільне майбутнє" провела семінар "Водопостачання, санітарія та гігієна для всіх в Україні".
     Після Самміту у Йоганнесбурзі 2002 року Комісія зі стійкого розвитку ООН проголосила 2004-2005 роки - роками підготовки політичних рішень задля досягнення Цілі розвитку на тисячоліття у галузі водопостачання та санітарі; "до 2015 року скоротити вдвоє частину населення, яке нині не має доступу до безпечної питної води та необхідних умов санітарії". Серед шести мільярдів жителів Землі сьогодні 1,1 мільярди не мають доступу до питної води і більш ніж 2,4 мільярди -до умов санітарії.
     Семінар має на меті подати інформацію щодо дій на міжнародній арені з вирішення проблем покращання умов водопостачання і санітарії та щодо ситуації в Україні. Під час семінару будуть представлені нові тенденції і технології вирішення проблем санітарії та результати їх впровадження за кордоном і в Україні, відбудеться обмін досвідом співпраці різних зацікавлених сторін щодо вирішення проблем забезпечення найбільш незабезпечених верств споживачів в Україні якісною питною водою та умовами санітарії. Завдання семінару -обговорити можливості та досягти взаєморозуміння між представниками різних секторів суспільства щодо покращення співпраці на місцевому, національному та міжнародному рівнях у вирішенні означених проблем.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 814 оценки: 5 от 1
© Свидетельство о публикации № 1227
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика