Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” встановить регульовану ціну на скраплений газ для населення
Автор: Станислав Власенко      Дата: 19.10.2004 19:43


     Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” встановить єдину ціну на скраплений газ, що реалізується для потреб населення, в сумі 50 грн. за один балон вагою 21 кг. Про це було повідомлено на розширеній нараді правління НАК „Нафтогаз України”, газотранспортних підприємств західного регіону України та газопостачальних підприємств та керівників Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей з питань підготовки до опалювального сезону, яка відбулася у м. Моршин Львівської області під керівництвом Голови правління Компанії Юрія Бойка.
     
     На нараді відзначалося, що скраплений газ для потреб населення за фіксованою ціною реалізовуватиметься виключно через обласні підприємства з газопостачання та газифікації (облгази). Скраплений газ облгазам надаватимуть ДК „Укргазвидобування” та ВАТ „Укрнафта”. Газ, що залишиться після реалізації населенню, продаватиметься комерційним структурам за ринковими цінами.
     
     Учасники наради також обговорили актуальні питання підготовки до опалювального сезону, взаєморозрахунків та реструктуризації боргів за спожитий природний газ, укладення угод на поставку газу підприємствам комунальної теплоенергетики на осінньо-зимовий період 2004-2005 рр., а також взаємної дисципліни поставок газу та платежів за нього.
     
     Під час наради правління НАК “Нафтогаз України” відзначило значне зниження комерційних втрат палива – до 0,6% при транспортуванні газу, та 1,6% – при поставках населенню, та суттєве підвищення середнього рівня розрахунків за газ, який на сьогодні складає понад 90%. Актуальною проблемою підготовки до опалювального сезону 2004-05 рр. визнано низький рівень платіжної дисципліни підприємств комунальной теплоенергетикі, дії яких ставлять під загрозу своєчасний початок опалювального сезону та призводять до підвищення соціальної напруги у деяких регіонах. Станом на жовтень поточного року, загальна заборгованість підприємств ТКЕ перевищує 2 млрд. грн.
     
     До початку опалювального сезону аналогічні наради з газотранспортниками, газопостачальниками та керівництвом областей і міст буде проведено в Харкові, Полтаві та Одесі.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 728 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1267
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика