Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Реконструкція Червонодонецької ДКС покращить теплопостачання м. Харків
Автор: Станислав Власенко      Дата: 19.10.2004 19:43


     ДК „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК „Нафтогаз України” закінчила реконструкцію та ввела в промислову експлуатацію дожимну компресорну станцію у пгт. Червоний Донець (Харківська обл.). Вихід станції на повну потужність дозволить стабілізувати видобуток на Шебелинському родовищі та підвищити ефективність роботи свердловин.
     
     Реконструкція Червонодонецької ДКС розпочалась у першій половині 2003 року. Її необхідність була зумовлена падінням пластових тисків на Шебелинському родовищи внаслідок природного вичерпання його запасів. За час реконструкції було проведено капітальні ремонти 15 газомотокопресорних агрегатів. Загальна вартість реконструкції становить майже 3 млн. грн.
     
     Підтримка вхідного тиску Червонодонецької ДКС на рівні 1-1,05 Мпа дозволяє стабілізувати видобуток залишкових запасів, повністю розкривши потенціали пластів родовища. Введення в експлуатацію ДКС у Червоному Донці поряд із реконструкцією ДКС Хрестище є комплексним проектом, реалізація якого дозволить збільшити загальний приріст видобутку природного газу Компанією до 2010 року майже на 5,6 млрд. м. куб.
     
     Тиск на виході компресорної станції становить 1,7 Мпа, що дозволяє подавати газ на Хрестищенську ДКС та місцевим споживачам в м. Харків і на ТЕЦ 5. Це дасть змогу значно покращити теплопостачання харків’ян напередодні початку нового опалювального сезону. На даний час Червонодонецька ДКС дотискує газ з частини Шебелинського родовища в обсязі до 4 млн. м. куб/доб., з них близько 3 млн. м. куб/доб. спрямовується в обласний центр.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1668 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1274
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика