Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Актуально для фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та декларують доходи за 2016 рік
Автор: Сергей Грищук      Дата: 09.02.2017 12:09


     Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що декларування доходів, отриманих фізичними особами — платниками податків у 2016 році, здійснюється за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — Декларація), затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859» (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.10.2016 за №1349/29479).
     У рядку 8 розділу І Декларації платник податків самостійно визначає категорію, до якої слід віднести платника, а саме:
     - громадянин;
     - особа, яка провадить незалежну професійну діяльність;
     - підприємець (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).
     
     Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та отримують дохід виключно від незалежної професійної діяльності, вказують категорію платника проставляючи позначку "Х" у клітинці «особа, яка провадить незалежну професійну діяльність».
     Граничний термін подання Декларації за 2016 рік для платників податку — фізичних осіб — «незалежників» 3 травня 2017 року, а термін сплати податку на доходи фізичних осіб (далі — ПДФО) та військового збору до 1 серпня року, що настає за звітним, тобто останній день сплати — 31 липня 2017 року.
     
     Платники податку — фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність та одночасно здійснюють підприємницьку діяльність виключно на спрощеній системі оподаткування, вказують категорію платника проставляючи позначку "Х" у клітинці «особа, яка провадить незалежну професійну діяльність».
     Граничний термін подання Декларації за 2016 рік для таких осіб 3 травня 2017 року, а термін сплати ПДФО та військового збору до 1 серпня року, що настає за звітним, тобто останній день сплати — 31 липня 2017 року.
     
     Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність та отримали інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи як громадяни (дохід від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм); інвестиційний прибуток; дохід від успадкованого чи отриманого у дарунок майна і т.д.), вказують категорію платника проставляючи позначку "Х" у клітинці «особа, яка провадить незалежну професійну діяльність».
     Граничний термін подання Декларації за 2016 рік для таких осіб 3 травня 2017 року, а термін сплати ПДФО та військового збору до 1 серпня року, що настає за звітним, тобто останній день сплати — 31 липня 2017 року.


Автор: Сергей Грищук прочтений: 335 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 12765
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика