Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК „Газ України” поставлятиме природний газ ТКЕ за умови його повної оплати
Автор: Станислав Власенко      Дата: 19.10.2004 19:42


     ДК „Газ України” укладатиме угоди з підприємствам теплокомуненерго про початок опалювального сезону лише за умови 100% оплати поточних поставок палива та погашення заборгованості, що виникла у 2004 році. Станом на 14 жовтня, ДК “Газ України” уклала угоди з 460 з майже 900 підприємств ТКЕ, а рівень погашення заборгованості підприємствами ТКЕ, що утворилася в міжопалювальний період (з 1 травня 2004 року), становив 53%.
     
      Загальна заборгованість підприємств ТКЕ за спожитий, проте не оплачений у 2004 році природний газ, склала 172 млн. гривень. Станом на 14 жовтня, рівень проплат за природний газ склав 84%, а з урахування коштів, що надходять у якості пільг та субсидій – 85%. Серед найбільших боржників – Херсонська, Донецька, Луганська, Кіровоградська та Рівненська області.
     
     Низький рівень розрахунків багатьох ТКЕ ускладнює їх підготовку до роботи в осінньо-зимовому періоді 2004-2005 років та укладання ними договорів на закупівлю в достатній кількості обсягів газу на початок опалювального сезону. Вкрай пасивною залишається участь в укладанні договорів підприємств ТКЕ Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Сумської, Херсонської областей.
     
     “Газ України” звертає увагу на небажання деяких керівників на місцях оперативно та у відповідності із чинним законодавством вирішувати проблеми, внаслідок яких виникає загроза зриву опалювального сезону, та попереджує підприємства ТКЕ про відповідальність за їх бездіяльність перед Кабінетом Міністрів України.
     
     
     Довідка: Згідно з дорученням Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2004 року, на керівників обласних, міських, районних державних адміністрацій та підприємств комунальної теплоенергетики разом з НАК «Нафтогаз України» та ДК «Газ України» покладено відповідальність із забезпечення стовідсоткового рівня розрахунків за спожитий з початку року природний газ.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1208 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1278
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика