Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” ввела в експлуатацію другу чергу газопроводу Рокитно-Дубровиця у Рівненській області
Автор: Станислав Власенко      Дата: 02.11.2004 08:39


     Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” закінчила будівництво та ввела в експлуатацію другу чергу газопроводу-відводу високого тиску Рокитно-Дубровиця Рівненської області. Урочиста церемонія відкриття газорозподільної станції та пуску природного газу до приватних будинків відбулася у с. Карпилівка Сарненського району Рівненської області.
     
      Довжина другої черги газопроводу-відводу від с.Федорівка до с. Карпилівка Сарненського району Рівненської області складає 21,67 км, вартість проекту – 19,3 млн. грн. Будівельні та пусконалагоджувальні роботи виконано Управлінням магістральних газопроводів “Львівтрансгаз” ДК “Укртрансгаз” НАК “Нафтогаз України”. Фінансування здійснено власним коштом Компанії.
     
     Збудований відвід підключено до газопроводу Коростень-Рокитно. Його пропускна здатність складає 200 тис. м3 на добу, діаметр труб – 400 та 300 мм, тиск – 5,4 Мпа. Введення в експлуатацію газопроводу та газорозподільчої станції дозволить газифікувати с. Карпилівка та низку сіл Сарненського району.
     
      “Нафтогаз України” й надалі здійснюватиме комплексну газифікацію регіонів України. До кінця грудня 2004 року Компанія планує завершити будівництво та ввести в експлуатацію третю чергу газопроводу “Рокитно-Дубровиця” від с. Карпилівка до м. Дубровиця довжиною 29,9 км.
     
     Довідка: Газопровід-відгалуження „Рокитно-Дубровиця” Рівненської області будувався відповідно до урядових документів з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Першу його чергу довжиною 23,94 км від смт. Рокитне до с. Федорівка Сарненського району Рівненської області було споруджено у 1998 році. Будівництво другої черги газопроводу до с. Карпилівка було відновлено в жовтні 2003 року за кошти НАК “Нафтогаз України”.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1370 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1286
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика