Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Борітеся - поборете!
Автор: Сергей Любченко      Дата: 14.03.2017 08:30


     У Києві завершився ХІ з’їзд політичної партії "Об’єднання "Самопоміч", на якому зібралися делегати із усіх регіонів України. На з"їзді було прийнято резолюцію. Це - месідж українській владі, аби вона більш активно реагувала на зовнішні виклики і загрози.
     "Усвідомлюючи, що Україна стоїть перед загрозою колонізації з боку Росії, "Самопоміч" вважає, що єдиний шлях для збереження української державності – це опір колонізації, - йдеться у резолюції. - У зв’язку з цим, "Самопоміч" вимагає від Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України: прийняти закон про тимчасово окуповану територію України; відмовитися від тоталітарної практики руйнування місцевого самоврядування, повернути і розвивати фінансову спроможність українських громад; запобігти подальшому відтворенню політичної корупції, гарантувати відповідальність за політичну корупцію та незаконне збагачення", - йдеться у зверненні до влади.
      Цікава деталь : в цьому документі три пункти делегати ХІ з’їзду політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" деталізували - аби влада скоріше схаменулася. Зокрема, для їх виконання "Самопоміч" вимагає такі шляхи: "торгова блокада" окупованих територій; ухвалення нового закону про вибори до Верховної Ради України на пропорційній основі з відкритими списками; ухвалення закону про антикорупційний суд; встановлення вимоги для кожного політика, чиновника, судді пояснити походження свого майна.
     Сергій Любченко


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1302 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 13212
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика