Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Україна за сприяння міжнародних донорів нарощує експертизу в управлінні земельними ресурсами
Автор: Александр Михайленко      Дата: 21.03.2017 11:12


     Україна, запровадивши низку прогресивних механізмів та інструментів у сфері управління земельними ресурсами, значно підвищила ефективність використання земель та продовжує працювати над вдосконаленням системи.
     Про це повідомив Перший заступник Міністра агрополітики Максим Мартинюк під час виступу на міжнародній конференції Світового банку з питань земельних відносин і бідності, яка 20 березня розпочалась у Вашингтоні.
     Зокрема, у рамках пленарного засідання, присвяченого найкращим світовим практикам з управління землями, українська делегація презентувала проміжні результати проекту з дистанційного зондування земель — відстеження їх фактичного використання, що реалізується за підтримки Світового банку. Механізм зондування відпрацьовується на базі двох районів у різних агрокліматичних зонах — Білоцерківського та Снігурівського. Перші результати вже демонструють порушення в звітності, як у частині цільового використання ділянок, так і зловживання в його межах.
     «Поширення системи зондування на всю країну дозволить значно збільшити ефективність використання земельних ресурсів, мінімізувати тіньовий сегмент на агроринку та підвищити доходи місцевих бюджетів, — відзначив Максим Мартинюк. — Це один з найбільш ефективних інструментів для підвищення прозорості в земельних відносинах».
     За словами Першого заступника Міністра, оскільки реалізовані раніше проекти в сфері управління землями — зокрема, впровадження системи моніторингу стану земельних відносин — забезпечили прозорість та відкритість інформації, та, з огляду на стратегічне значення земельних ресурсів для держави, український Уряд визначив роботу над оптимізацією та вдосконаленням цієї галузі як пріоритетну.
     Довідково:
     18-та Конференція Світового банку з питань земельних відносин та бідності 2017 проходить з 20 по 24 березня в штаб-квартирі Світового банку в Вашингтоні, США. Тема цьогорічної конференції — «Відповідальне управління землями: на шляху до створення фактично-обґрунтованого підходу». Її особливість — включення до порядку денного української сесії, в рамках якої заплановано обговорення різних аспектів реформування земельних відносин в державі.
     Українську делегацію, що бере участь у конференції, очолює перший заступник Міністра агрополітики Максим Мартинюк. Всього на заході зареєстровано понад 1900 делегатів.
     Метою конференції є сприяння діалогу та поширення позитивного практичного досвіду на прикладі різних реформ, підходів та перетворень у земельному секторі, реалізованих в успішних країнах світу.
     


Автор: Александр Михайленко прочтений: 326 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 13327
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика