Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

За десять місяців 2004 року “Нафтогаз України”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 23.11.2004 08:29


     За десять місяців 2004 року НАК “Нафтогаз України” встановила 453 тис. побутових лічильників газу, що на 97 тис. перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Встановлення лічильників здійснюється згідно з завданням, затвердженим розпорядженням голови правління НАК “Нафтогаз України” Юрія Бойка у лютому 2004 року.
     
     Станом на 1 листопада 2004 року кількість квартир, газифікованих природним газом, досягла 11,5 млн., а загальна кількість встановлених в них побутових лічильників газу – майже 4,6 млн. одиниць. 66% від загального обсягу споживання природного газу населенням обліковується лічильниками. Середній рівень оснащення житла лічильниками газу по Україні становить 40%.
     
     З метою зменшення втрат газу та прискорення оснащення житла приладами обліку споживання газу у 2004 році НАК “Нафтогаз України” реалізує Програми оснащення житлового фонду лічильниками газу у Луганській, Житомирській, Полтавській, Харківській, Закарпатській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській областях. За період дії програм у цих областях України встановлено понад 600 тис. лічильників газу, у т. ч. 256,4 тис. за кошти Компанії. З початку поточного року найбільша кількість лічильників була встановлена у Луганській (37 тис.), Львівській (35,5 тис.), Харківській (34,4 тис.) та Полтавській (27,5 тис.) областях.
     
     Враховуючи низьку платоспроможність населення, в рамках реалізації Програм оснащення житлового фонду Компанія здійснює закупівлю лічильників газу для встановлення в кредит. Обласні газопостачальні компанії встановлюють лічильники населенню, яке поступово розраховується за наданий кредит. З початку 2004 року Компанією придбано та передано підприємствам з газопостачання 27,2 тис. таких лічильників газу.
     
     Програма створення єдиної системи обліку природного газу передбачає першочергове встановлення лічильників у будинках та квартирах, в яких природний газ використовується для опалення. Станом на 1 листопада 2004 року рівень оснащеності квартир, де газ споживається на опалення, збільшився до 83,2%. Найвищим цей показник є в Чернівецькій і Закарпатській (96%), Львівській (92%), Івано-Франківській області та АР Крим (91%).
     
     Довідка: У 2003 році в житловому фонді України було встановлено 516,6 тисяч побутових лічильників газу. Завдяки зростанню точності вимірювання, втрати газу зменшилися з 4,4 млрд. куб. м у 1996 році до 1,6 млрд. куб. м у 2003 році. Ощадливе споживання природного газу у оселях, обладнаних лічильниками, сприяло зменшенню споживання газу населенням на 3,5 млрд. куб. м при збільшенні кількості газифікованих квартир з 9,6 млн. до 11,4 млн.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1318 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1335
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика