Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У 2004 році НАК “Нафтогаз України” газифікує близько 100 тис. квартир та будинків
Автор: Станислав Власенко      Дата: 23.11.2004 08:24


     Правління НАК “Нафтогаз України” підбило підсумки виконання Комплексної програми газифікації населених пунктів України за 10 місяців 2004 р. Темпи газифікації протягом року зросли більш ніж у 1.5 рази. Будівництво газопроводів-відводів, підвідних газопроводів та газових мереж здійснюється дочірніми підприємствами Компанії та ВАТ з газифікації та газопостачання.
     
     Загальна протяжність збудованих у 2004 році газопроводів до населених пунктів та газових мереж складе 682,9 км. До кінця року газ буде підведено до 98 тисяч осель, у яких мешкає близько 350 тисяч українців. Фінансування робіт здійснюється за рахунок власних коштів “Нафтогазу України”.
     
     У січні-жовтні поточного року “Нафтогаз України” газифікував 92 населених пунктів у більшості областей України. Компанією завершено будівництво газопроводів та газових мереж загальною довжиною 392 км.
     
     Найбільшими виконаними Компанією проектами стали газопроводи-відводи до м. Чернігова, м. Судак АР Крим, м. Білгорода-Дністровського Одеської області, с. Будище Черкаської області та м. Любешів Волинської обл. Введення в експлуатацію зазначених об’єктів дозволить в перспективі газифікувати й прилеглі населені пункти.
     
     Крім того, “Нафтогаз України” в 2004 році активно будував і газопроводи соціального призначення. Зокрема, газифіковано села Шевченкове та Моринці Черкаської області, дитячий притулок в с. Молниця Чернівецької області, школу-інтернат в с. Голенищево Хмельницької області, та збудовано газопровід-відвід до Камиш-Бурунської ТЕЦ (м. Керч, АР Крим).
     
     У листопаді-грудні “Нафтогаз України” закінчить роботи з підведення газу ще до 38 населених пунктів, закінчивши будівництво 291 км газопроводів. Зокрема, дочірньою компанією “Газ України” реалізується програма будівництва газових мереж в Івано-Франківській області та підвідного газопроводу для газифікації Городоцького району Хмельницької області.
     
     Протягом останніх років Компанія збільшує обсяги газифікації населених пунктів України. У 2004 році протяжність збудованих газопроводів у порівнянні з минулим роком зросла на 51%. Всього за 2003-2004 роки “Нафтогазом України” буде побудовано 1136 км газопроводів-відводів, підвідних газопроводів та газових мереж. Введені протягом останніх двох років в експлуатацію об’єкти дозволили газифікувати оселі майже півмільйона жителів або більше 135 тис. помешкань.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1069 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1336
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика