Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

“Нафтогаз України” розпочав переговори з ДТК “Туркменнафтогаз” щодо обсягів та умов постачання природного газу в Україну у 2005 році
Автор: Станислав Власенко      Дата: 02.12.2004 10:46


     у Ашгабаді розпочалися переговори делегації НАК “Нафтогаз України”, яку очолює перший заступник голови правління Компанії Вадим Чупрун та керівництва ДТК “Туркменнафтогаз”.
     
     У ході переговорів сторони визначать обсяги природного газу, його вартість, співвідношення товарної та грошової частини при оплаті поставок у 2005 році. Україна підтвердила зацікавленість у довгостроковому співробітництві у газовій і суміжних галузях. Сторони також обговорили актуальні питання українсько-туркменських міждержавних відносин.
     
     Туркменська сторона висловила впевненість у тому, що політична криза в Україні та зниження рівня платежів на внутрішньому ринку не призведе до погіршення розрахунків за природний газ. З свого боку, українська делегація запевнила ДТК “Туркменнафтогаз” у готовності неухильно дотримуватися домовленостей щодо постачання в Україну туркменського природного газу та розрахунків за нього.
     
     Довідка: Поставки туркменського газу в Україну здійснюються відповідно до Міждержавної угоди про співробітництво у газовій галузі на 2002-2006 роки. Туркменістан є найбільшим постачальником газу до України. У 2004 році обсяг постачання складе 36 млрд. м³, що відповідає 45% потреби України у цьому виді енергоносіїв. Україна – найбільший покупець туркменського газу.
     
     В 2005-2006 роках НАК “Нафтогаз України” планує щорічно закуповувати до 44 млрд. м³ природного газу туркменського походження за прямим контрактом купівлі-продажу з ДТК “Туркменнафтогаз” (до 36 млрд. м³), а також з ресурсів ВАТ “Газекспорт” (до 8 млрд. м³).
     
     Відповідно до підписаного 27 липня у Москві пакету документів між НАК “Нафтогаз України”, ВАТ “Газекспорт” та RosUkrEnergo AG, обсяги поставок туркменського природного газу до України в період з 2007 по 2028 рр. планується збільшити до 60 млрд. м³ на рік.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1214 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1343
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика