Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Нафтогаз України” спростовує повідомлення ЗМІ про наміри провести приватизацію державного пакету акцій АТ “Укртатнафта”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 06.12.2004 18:11


     Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” не має будь-якої юридичної підстави та намірів проводити приватизацію державного пакету акцій АТ “Укртатнафта”. Приватизація державної власності є виключною компетенцією Кабінету Міністрів України та Фонду державного майна України.
     
     “Нафтогаз України” розцінює появу переважно в електронних ЗМІ звинувачень у підготовці “тіньової приватизації” 43% акцій АТ “Укртатнафта” як сплановану кампанію фінансово-промислових угрупувань, які мають причетність до нафтової галузі, по дискредитації Національної вертикально-інтегрованої нафтової компанії.
     
     Компанія нагадує, що саме завдяки об’єднанню державних активів у нафтовій галузі стало можливим державне регулювання ринку нафтопродуктів не адміністративними, а економічними важелями впливу. Наслідком передачі до статутного фонду НАК “Нафтогаз України” державного пакету акцій АТ “Укртатнафта” стала повна стабілізація цін на автомобільні бензини та дизельне пальне у країні на фоні закінчення дії Урядового Меморандуму та зростання ціни російської нафти.
     
     “Нафтогаз України” також застерігає, що кампанія по дискредитації НАК “Нафтогаз України”, АТ “Укртатнафта” та Національної ВІНК ставить під загрозу виконання Указу Президента України “Про заходи щодо підвищення ефективності управління нафтовою галуззю”, підриває стабільність на ринку нафтопродуктів і має на меті зменшення впливу Держави на стратегічно важливий для неї нафтогазовий комплекс.
     
     Компанія закликає правоохоронні органи України розслідувати причини походження цих явищ та знайти безпосередніх замовників антидержавної агітації. У разі подальшого поширення подібних наклепів “Нафтогаз України” звертатиметься до суду з проханням притягнути до відповідальності винуватих у поширенні завідомо неправдивої інформації, компенсувати завдану шкоду та захистити ділову репутацію Компанії.
     
     Довідка: 20 вересня 2004 року Фонд держмайна згідно Указу Президента України “Про заходи щодо підвищення ефективності управління нафтовою галуззю” передав 43,054% акцій АТ “Укртатнафта” до статутного фонду НАК “Нафтогаз України”. 21 вересня відбулося засідання Наглядової ради АТ “Укртатнафта”, на якому було прийняте рішення звільнити голову правління підприємства Павла Овчаренко та призначити Сергія Глушка в.о. голови правління. 12 листопада Загальні збори акціонерів “Укртатнафти” визнали НАК “Нафтогаз України” акціонером підприємства та затвердили на посаді голови правління п. Глушка.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 795 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1346
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика