Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК „Газ України” обмежує ліміти газопостачання підприємствам ТКЕ-боржникам
Автор: Станислав Власенко      Дата: 06.12.2004 18:11


     Дочірня компанія „Газ України”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, не затверджуватиме ліміти на першу декаду грудня на постачання природного газу підприємствами ТКЕ, які продовжать збільшувати заборгованість за газ.
     
     Рівень розрахунків підприємств ТКЕ (без врахування заборгованості підприємств, які уклали договори з ДП „Газ-тепло”) у листопаді зменшився до 43% у порівнянні зі 100% у жовтні. Найгірший рівень оплати та своєчасні розрахунки за спожиті обсяги палива зафіксовано у Миколаївській (22%), Кіровоградській (24%), Донецькій і Запорізькій (по 28%), Луганській (30%), Вінницькій (31%), Львівській (36%), Одеській і Івано-Франківській (по 37%), Дніпропетровській і Сумській (по 38%) областях. ТКЕ м. Севастополь оплатили 28% вартості природного газу.
     
     Різке погіршення рівня розрахунків за природний газ підприємствами ТКЕ призвело до зменшення загальних розрахунків за спожите паливо до 78% за підсумком 11 місяців 2004 року. На початок опалювального сезону (15 жовтня) рівень розрахунків з початку року складав 84%.
     
     Серед найбільших боржників залишаються — ВАТ “Миколаївська ТЕЦ” (борг за 2004 рік – 1 млн. грн.), ДКП ТМ "Кіровоградтеплоенерго" (3,99 млн. грн.), Концерн "Міські теплові мережі” (Запоріжжя, 9,6 млн. грн.), ДОКП “Донецьктеплокомуненерго” (22,2 млн. грн.), КП “Сєвєродонецьктеплокомуненерго” (3,5 млн. грн.), ОКПТМ "Вінницятеплокомуненерго" (3,8 млн. грн.), ЛМКП “Львівтеплоенерго” (8,8 млн. грн.), ВАТ “Одесагаз” (12,8 млн. грн.), ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" (4,7 млн. грн.), МКП "Дніпропетровські міські теплові мережі" (16,4 млн. грн.), ВАТ “Сумигаз” (12 млн. грн.). ДКП “Севтеплоенерго” м. Севастополь заборгувало з початку року 3,2 млн. грн.
     
     Компанія вживатиме жорстких заходів для нормалізації розрахунків з місцевими підприємствами ТКЕ. З огляду на негативну динаміку розрахунків окремих підприємств ТКЕ, “Газ України” затверджуватиме ліміти газопостачання відповідно до рівня оплати природного газу. У випадку погіршення розрахунків за газ, поставки палива підприємствам теплокомуненерго припинятимуться.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1650 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1347
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика