Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до
INTERPIPE Dnipro Half Marathon: оновлений формат бігового заходу
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.04.2017 19:00


     28 травня Дніпро прийматиме INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 - другий за ліком Дніпровський міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine. Цього року масовий біговий захід збере близько 2600 учасників та 8000 глядачів. Про це повідомили організатори під час презентації, що відбулась 30 березня у дніпровському культурно-діловому центрі “Менора”.
     У порівнянні з торішнім Дніпровським півмарафоном, зросте не тільки кількість учасників, а й розмір призового фонду. Цього року він складатиме 60 000 гривень. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км. Оновився також маршрут головної дистанції. Пролягатиме він вздовж Дніпровської набережної, старт і фініш - на центральній Площі Героїв Майдану.
     INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 - це біговий захід, участь у якому доступна для кожного. Традиційно організатори пропонують учасникам чотири індивідуальні дистанції: 21, 0975 км, 10 км, 5 км та 2 км для тих, хто тільки починає своє бігове життя. Цього року вперше на заході відбудуться:
     сімейний забіг (2 км);
     кубок серед працівників металургійної галузі Steel Cup (2 км);
     кубок серед представників силових структур Security Cup (2 км);
     забіг студентських команд University Cup (2 км);
     естафетний забіг (2 км).
     Традиційно відбудеться дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м і 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль.
     Що стосується головних медалей фінішерів дистанції 21, 0975 км, вони відрізняються дизайном він минулорічних. Цього разу на медалях буде зображений портрет видатного історика та етнографа - Дмитра Яворницького. Саме його обрали більшість учасників онлайн-голосуванням на сайті півмарафону. Організатори ініціювали створення нового дизайну медалей фінішерів, враховуючи історію міста і образи видатних людей, чия діяльність змінила на краще Дніпро. Окрім фінішерів головної дистанції, медалі отримає кожен учасник естафетного забігу.
     “Такі події як INTERPIPE Dnipro Half Marathon відбуваються завдяки підтримки міста та бізнесу. Другий рік поспіль наш біговий захід підтримує компанія INTERPIPE, яка активно долучається до бігової культури, популяризуючи її серед звичайних мешканців міста. Безумовно, такі бігові змагання відбуваються також завдяки загальному бажанню українців бути більш здоровою та спортивною нацією. Ми раді, що таких людей у Дніпрі стає з кожним роком більше. Ми праціємо над цим”, - коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.
      Аби гідно підготуватися за змагання, Run Ukraine разом зі співорганізаторами заходу, біговим клубом Start Dnipro, пропонують з 1 квітня долучитися до безкоштовних тренувань Open Run Day. Кращі тренери бігового клубу будуть проводити відкриті заняття для мешканців міста щосуботи.
     INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 - один із п’яти етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе старти в чотирьох містах України.
     Реєстрація на Дніпровський півмарафон на сайті dniprohalfmarathon.org
     Титульний спонсор - INTERPIPE
     Організатор - Run Ukraine


Автор: Станислав Власенко прочтений: 94 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 13500
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов
Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика