Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Як завоювати арабо-африканські ринки - поради експертів UCCI Group
Автор: Костюк      Дата: 14.04.2017 15:09


     В агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція UCCI Group, на якій презентували унікальні можливості для вітчизняних компаній на ринку ОАЕ, країн Близького Сходу і Африканського регіону.
     
     На думку організаторів прес-конференції, даний напрямок є одним з найбільш перспективних для розвитку міжнародної торгівлі українських виробників товарів і послуг. Головне в цьому процесі - об'єктивно оцінити свої можливості і скористатися послугами професіоналів.
     
     Відео з прес-конференції:
     
     https://www.youtube.com/watch?v=geGEPXJF7ek
     
     Вікторія Рахматулліна, директор з розвитку UCCI Group, особисто представила громадськості Практичну модель розвитку ділових взаємин між Україною і арабо-африканським регіоном.
     
     За її словами, метою даного проекту UCCI є створення розгалуженої мережі національних лобі з просування комерційних інтересів українських компаній в арабо-африканському регіоні.
     
     «Для цього ми створили два реально працюючих майданчика. Перший - в ОАЕ, фрі-зона JAFZA, який покриває весь арабський регіон, і другий - в Нігерії, що покриває Західну і Центральну Африку», - розповіла Вікторія.
     
     Директор з розвитку UCCI Group розповіла про методи просування українських компаній на арабо-африканський регіон.
     
     За її словами, в першу чергу, успіх на цих ринках для українських компаній стане можливим і відчутним, якщо грамотно приймати участь в профільних виставках та на спеціалізованих підготовлених майданчиках, які і створює UCCI Group.
     
     «Робота на реальних майданчиках на кінцевих ринках дуже важлива, це дозволяє всім учасникам спілкуватись і встановлювати контакти з активними місцевими гравцями реального сектора економіки. Хочу зазначити, що UCCI Group розробляє і супроводжує реалізацію індивідуальних схем роботи для кожної окремої компанії через дві структури: Бізнес Інкубатор і Бізнес Центр. У нас немає кліше - ми працюємо індивідуально з кожним підприємством. Нам важливо, щоб кожне підприємство отримало конкретну реалізацію на цих ринках. Крім того, з метою інформування про принципи і методи роботи на арабо-африканських майданчиках, ми проводимо виїзні тематичні заходи в регіонах України, побудовані на практичних прикладах і оцінці ризиків виходу на кінцеві ринки», - підкреслила Вікторія.
     
     Український Бізнес Центр UCCI
     
     «Український Бізнес Центр - це майданчик для пільгової реєстрації компаній, з метою подальшого самостійного просування на арабо-африканський ринок. Також, це ефективні платформи для комерційного запуску сформованих і вже попередньо випробуваних стартап-компаній та проектів. В роботі Бізнес Центру найважливіше - це створення системних рішень для роботи з проблемними країнами в Африканському та Арабському регіонах, а також організація роботи з безліччю м'яких валют цих країн, що дозволяє без ризиків і потрясінь освоювати нові перспективні напрямки», -пояснила головні моменти Вікторія Рахматулліна.
     
     Також, експерт розповіла про принципи роботи UCCI Incubator.
     
     «Для роботи в новому регіоні, особливо такому як африканський і арабський, головне правильно оцінити свій потенціал, перспективи і можливості реалізації танаскільки бізнес зможе створити вдалу комерційну історію в нових специфічних умовах. І дуже часто постає питання, як же це зробити з мінімальними витратами і з максимальним ефектом. Саме для допомоги українським компаніям у вирішенні даного питання і був створений UCCI Incubator. Методи роботи через UCCI Incubator логічні і зрозумілі для всіх. Ми надаємо робочий простір на майданчиках UCCI в ОАЕ і Нігерії. На всіх етапах, ми забезпечуємо підтримку і допомогу на новому для вітчизняного бізнесу ринку. Це і супровід угод під ключ, допомога в переговорах, організації зустрічей з потенційними партнерами та багато іншого - все дуже індивідуально, під кожну компанію. Наш 15-річний досвід і можливість працювати через наші майданчики, користуючись нашою репутацією в цьому регіоні, дозволяє українським компаніям мінімізувати фінансові витрати і ризики, і досягати реальних результатів», - розповіла Вікторія.
     
     За її експертної думки, дуже хороший ефект досягається від участі вітчизняних компаній у виїзних практичних заходах Українського Бізнес Центру за підтримки найбільшої СЕЗ в світі JAFZA.
     
     «Зовсім недавно ми провели такий практичний захід Українського Бізнес Центру UCCI в ОАЕ, учасниками якого були чотири структури:
     
     1. ПАТ "ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД" - в особі генерального директора Литовченко Андріана і комерційного директора Гончарова Артема;
     2. ТОВ "УКР-ТРЕЙД-ГРУП" - в особі комерційного директора Резника Сергія;
     3. ТОВ "Агрозоосвіт" - в особі директора та власника Антонова Сергія;
     4. Глави "Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України» - Голди Виноградської.
     
     Було багато корисних зустрічей, учасники оцінили свої можливості, свій потенціал на цих ринках, були проведені предметні переговори про подальшу співпрацю, намітились потенційні партнери і клієнти. Всі залишилися дуже задоволені, і налаштовані на подальшу плідну роботу. Ще раз скажу, ми відкриті для всіх компаній, незалежно від їх розміру, і готові допомагати і прокладати дорожню карту для наших партнерів під будь-який запит», - підкреслила Вікторія Рахматулліна.
     
     «Для цього, ми організуємо українські стенди на різних великих виставках, які можуть зацікавити український бізнес, що шукає шляхи виходу на нові ринки. Користуючись нагодою, хочу анонсувати дві дуже важливих події.
     
     Від імені UCCI Group запрошую український бізнес до участі на виставці INDEX DesignSeries яка пройде 22-25 травня 2017 року. INDEX DesignSeries є найважливішою подією дизайну для регіону і відображає новітні світові тенденції. Ми запрошуємо професіоналів будівельної галузі, представників архітектурних бюро, дизайнерів інтер'єрів. Понад 35 тис. відвідувачів, 45 країн-учасниць, 20 павільйонів, 9 напрямків. Виставкова площа 32 тис. кв. м.
     
     До речі, одна з компаній, яка брала участь у виїзній сесії в ОАЕ вже бере участь в цій виставці», - акцентувала спікер.
     
     «Наступна подія - найбільша подія для харчової галузі, яка проводиться в Африканському регіоні. Це - FOOD WEST AFRICA - УНІКАЛЬНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ХАРЧОВИКІВ.
     
     Це наймасштабніша продуктова виставка африканського континенту FoodWestAfrica, яка відбудеться 17-19 травня 2017 Landmark центр, Лагос, Нігерія. На виставковій площі понад 3 тис. кв. м будуть представлені понад 200 експонентів з 25 країн світу. UCCI Group є організатором колективного стенду України, на якому вітчизняні компанії зможуть гідно представити країну. Ставши її учасником, вони отримують доступ на динамічно зростаючий нігерійський ринок, який має особливу потребу в продуктах харчування.
     
     Крім, власне, бізнес-напрямків директор з розвитку UCCI Group розповіла також і про такий цікавий проект, як UCCI EDUCATION.
     
     «Для того, щоб тепер і в майбутньому зв'язки і порозуміння між нашими країнами були більш глибокими і, як наслідок, робота результативною, ми і почали наш проект UCCI Education. В рамках даного проекту нами організований обмін студентами між провідними ВНЗ України та арабо-африканськім регіоном, як по академічним, так і практичним програмам. Це дозволяє будувати майбутнє і готувати ґрунт для подальшої співпраці за всіма перспективними напрямками», - зазначила Вікторія Рахматулліна.
     
     У прес-конференції також брала участь Глава "Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України» Голда Виноградська, яка наголосила на важливості прямого спілкування з партнерами арабо-африканського регіону.
     
     «Спасибі UCCI Group за можливість побувати в ОАЕ і познайомитися з новою системою координат ведення бізнесу. Це був неоціненний досвід і яскраві враження, - звернулася до присутніх Голда Виноградська. - Наше агентство спеціалізується на допомозі і просуванні наших дизайнерів і виробників товарів легкої промисловості на міжнародні ринки. Видно, UCCI Group, завдяки системності і чітко вибудуваній платформі, робить дуже правильні кроки. Все продумано - з чого починати, які юридичні, ментальні проблеми можуть бути і як їх уникнути, як шукати клієнтів і правильно працювати з партнерами, як правильно завершувати угоди. У нас був цілий ряд корисних зустрічей, які показали нові перспективи зростання. Були намічені плани і алгоритм дій, які ми будемо пропонувати для потенційних учасників - представників української сфери легкої промисловості. Нещодавно ми проводили конкурс «Прорив в легкій промисловості» (Львів), в рамках якого учні профільних училищ розробляли уніформу для готельного і ресторанного бізнесу. Моделі вже зацікавили цей бізнес, замовлення будуть виконувати на базі училищ-учасників конкурсу. Ми також розраховуємо, що цей напрямок буде користуватись попитом і на міжнародних ринках», - розповіла Голда Виноградська.
     
     Чому Україна має перспективи на арабо-африканських ринках?
     
     Відповідаючи на питання журналістів, зокрема, які результати вже досягнуті і які галузі, крім традиційно затребуваної аграрної, можуть зацікавити арабо-африканські ринки, зокрема ринок Еміратів, Вікторія Рахматулліна пояснила, що насправді ОАЕ - це відкрита книга, куди можуть заходити всі.
     
     «Не варто забувати, що Емірати постійно ростуть, там будується безліч готелів, бізнес і торгових центрів. Їм потрібні нові дизайнерські рішення в галузі архітектури та інтер'єру, і у наших компаній в цьому напрямку відмінні можливості - вони цілком конкурентні. Україну все ще позиціонують, як аграрну країну. Треба йти від цих стереотипів, йти від сировини і виходити на готову продукцію з високою доданою вартістю. У зв'язку з цим, показовим є приклад українського заводу ПААЗ, який є нашим клієнтом - зараз він поставляє автозапчастини для ринку Близького Сходу. Під нашою парасолькою працюють компанії, які продають обладнання для виробництва масла Ірану і ОАЕ. Є компанії з експорту торфу, у них також, завдяки нашій допомозі, йде успішна торгівля на Близькому Сході. Ряд невеликих продуктових компаній за нашого сприяння вже знайшли свої ринки збуту в ОАЕ, і успішно працюють з місцевими супермаркетами.
     
     Якщо виходити на ринок самим - це великі фінансові та часові витрати. Лобі та професійний супровід набагато спрощує і прискорює процес виходу на міжнародні ринки. Якщо бізнес буде це розуміти, то буде краще для всіх. Наш інкубатор допомагає м'яко зайти на ці ринки, спробувати себе, отримати відповідь - так чи ні, чому ні. Це теж дуже важливо - реально оцінити свої можливості, свій потенціал в цьому напрямі, щоб знати, куди і як рухатися. Головне - діяти системно і дотримуватись умов, прописаних в контрактах і угодах», - підсумувала Вікторія Рахматулліна.
     
     


Автор: Костюк прочтений: 296 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 13619
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика