Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Газ України” обмежуватиме постачання газу підприємствам ТКЕ боржникам
Автор: Станислав Власенко      Дата: 30.01.2005 19:59


     Внаслідок різкого погіршення стану розрахунків підприємств ТКЕ рівень оплати спожитого ними природного газу зменшився з 87% у грудні 2004 року до 45% у січні поточного року. ДК “Газ України” стурбована падінням платіжної дисципліни тими підприємствами комунальної енергетики, які протягом грудня минулого року більш сумлінно здійснювали оплату поточних поставок палива.
     
     З початку 2005 року заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ склала 112,9 млн. грн. Підприємства ТКЕ безоплатно спожили 467 млн. куб. м. природного газу. 130 підприємств-виробників теплової енергії не сплатили за спожитий у 2005 році природний газ жодної копійки.
     
     Рівень розрахунків за газ підприємств теплокомуненерго Одеської області у 2005 році дорівнює 0. Тривожну динаміку нарощення заборгованості демонструють «Дніпродзержинськтепломережа» (Дніпропетровська обл.), «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» (Луганська обл.), «Комсомольськтеплоенерго» (Полтавська обл.), «Козятинтеплокомуненерго» (Вінницька обл.), «Криворізький ГЗКОР» (Кіровоградська обл.), «Обухіврайтепломережа» (Київська обл.), «Прилукитепловодопостач» (Чернігівська обл.) та багато інших. У Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій областях підприємства комунальної теплоенергетики оплатили лише від 20% до 40% вартості спожитого природного газу.
     
     ДК “Газ України” наголошує на неприпустимості подальшого збільшення заборгованості за спожитий природний газ. Компанія закликає споживачів не порушувати зобов’язання щодо вчасної оплати природного газу, оскільки в критичних ситуаціях ДК “Газ України” вдаватиметься до практики обмеження лімітів на споживання газу.
     
     Довідка. Згідно з чинною нормативною базою і умовами газопостачання ДК «Газ України» не має правових підстав для виділення підприємствам-боржникам відповідних обсягів природного газу. Відповідно до встановлених нормативів у разі несвоєчасних розрахунків за спожитий природний газ боржники мають самостійно відмовитися від споживання газу. В іншому разі через п’ять днів після повідомлення про це споживача-боржника підприємства з газопостачання та газифікації здійснюватимуть примусове відключення постачання палива.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 994 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1378
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика