Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Інформацію про доходи отримуйте он-лайн
Автор: Олег Баль      Дата: 09.05.2017 12:48


     Наразі на веб-порталі ДФС України функціонує чимало електронних сервсів, які позбавляють користувачів необхідності відвідувати Центри обслуговування платників, чим суттєво заощаджують їх час. Серед усіх сервісів найфункціональнішим є «Електронний кабінет платника», який містить відкриту та приватну частини. Зокрема, скориставшись цим сервісом, підприємці та звичайні громадяни можуть отримати відомості про отримані ними доходи та суми сплачених податків. Така інформація надається у приватній частині особистого електронного кабінету платника (далі — ЕКП) з використанням електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП).
     Аби отримати довідку про власні доходи необхідно сформувати «Запит на отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи/декларації про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням субсидій». Середня тривалість обробки такого запиту складає до однієї години.
     За результатами обробки запиту до особистого ЕКП надходить «Відповідь про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків».
     Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.


Автор: Олег Баль прочтений: 413 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 13928
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика