Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Доступ української яловичини на китайський ринок офіційно відкрито
Автор: Олег Баль      Дата: 24.05.2017 12:16


     Доступ української яловичини на китайський ринок офіційно відкрито. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Генеральна адміністрація нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки (AQSIQ) підписали Протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки.
     Від української сторони протокол підписав Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, з китайської — перший заступник Міністра AQSIQ Мей Кебло. Участь у церемонії підписання та у зустрічі, яка їй передувала, також взяли перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції України Ольга Трофімцева, представники Держпродспоживслужби, Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей та представники AQSIQ.
     Підписання протоколу та офіційне відкриття китайського ринку для української яловичини стало можливим за результатами місії компетентного органу КНР з оцінки української системи державного контролю безпечності харчових продуктів в частині виробництва яловичини, яка працювала в Україні наприкінці квітня.
     Перший заступник Міністра агарної політики та продовольства Максим Мартинюк акцентував увагу на важливості українсько-китайських відносин в будь-якому форматі, а особливо щодо постачання продовольства.
     «Китай для нас є одним із найбільших торговельних партнерів, і Україна надзвичайно зацікавлена у цьому ринку. Ми маємо великий потенціал щодо забезпечення Китаю якісною, безпечною та натуральною продукцією», — зазначив перший заступник.
     У свою чергу Ольга Трофімцева наголосила на важливості візиту китайської делегації до України. За її словами, торік товарообіг між Україною та КНР лише в аграрній сфері склав понад мільярд доларів:
     «Розширення номенклатури українського агарного експорту до китайського ринку залишається пріоритетом для нас. Тому відкриття цього ринку для нашої яловичини дає нові можливості для українських експортерів»,- підкреслила Ольга Трофімцева та додала, що наразі Держпродспоживслужба та представники AQSIQ активно співпрацюють у питаннях узгодження фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту цілої низки української агарної продукції на ринок КНР. Йдеться про соняшниковий шрот, буряковий жом, молочні харчові продукти, м’ясо птиці, яйця, мед та інші.
     За словами Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, у налагодженні активного діалогу та продуктивного співробітництва важливу роль відіграє Посольство КНР в Україні.
     «Ми перебуваємо в постійній комунікації та спільній роботі. І підписання протоколу — це результат кропіткої та напруженої роботи на усіх рівнях», — підкреслив Володимир Лапа.
     За інформацією, на початку червня Голова Держпродспоживслужби здійснить робочий візит до КНР, під час якого буде нагода продовжити діалог та обговорити питання, які цікавлять обидві сторони.
     Перший заступник Міністра AQSIQ Мей Кебло зауважив, що в Україні перебуває вперше, і підписання стратегічно важливих документів взаємної співпраці є знаковим.
     «Кількісний і якісний склад нашої делегації повною мірою підтверджує нашу зацікавленість у співпраці з Україною та відповідає тим завданням та перспективам, які ми для себе окреслили», — наголосив він та додав, що Китай має великий відкритий ринок, який потребує високоякісних продовольчих товарів, у тому числі і з України.
     За словами Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Ду Вея, підписання Протоколу інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китаю — це «конкретний результат і маленька перемога» у досягненні великих цілей двостороннього співробітництва.


Автор: Олег Баль прочтений: 544 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14032
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика