Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді оголошує ІІІ Всеукраїнський конкурс соціальної реклами регіональних центрів для сім’ї, дітей та молоді
Автор: Станислав Власенко      Дата: 10.02.2005 09:45


     Втретє у практиці соціальної роботи розпочинається конкурс соціальної реклами. З 1 лютого 2005 року наказом Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді „Про оголошення ІІІ Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами регіональних центрів для сім’ї, дітей та молоді” затверджено оголошення конкурсу, Положення про конкурс, персональний склад конкурсної комісії з експертної оцінки рекламної продукції, що буде представлятися на конкурс та Положення про конкурсну комісію.
     Конкурс покликаний сприяти розробці та впровадженню центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді новітніх методик та сучасних інформаційних технологій в процесі виробництва і розповсюдження різних видів соціальної реклами, об’єднати зусилля, розширити форми співпраці державних установ та недержавних організацій у розвитку соціальної реклами.
     Як і раніше, у конкурсі братимуть участь 27 регіональних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Положенням про конкурс визначено критерії оцінювання соціально-рекламної продукції та тематика.
     До складу комісії входитимуть представники державного управління, громадських організацій, засобів масової інформації. Засідання конкурсної комісії, згідно положення, відкриті для ЗМІ.
     Очікується, що проведення конкурсу сприятиме підвищенню рівня та якості надання інформаційних послуг центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та працюватиме на зміну уявлень і ставлення громадськості до соціальних проблем сімей, дітей та молоді, вироблятиме нові соціальні цінності.
     Нагадаємо, минулого року на конкурс надійшло більше 200 видів(!) творчих доробків, зокрема, плакатів, буклетів, відео-, аудіо- та акцидентної (сувенірної) продукції. Сьогодні зразки кращих робіт розміщуються на біг-бордах та сіті-лійтах різних міст України, у солідних, популярних, молодіжних журналах, газетах, зокрема, „Політик-Holl”, „5 балів”,”Немовлятко”, „Нове покоління”, „Урядовий кур’єр”, „Голос України”. Продукцію можна побачити у ліфтах м. Києва та на конвертах для проїздних документів „Укрзалізниці”, тематика яких: „З любов’ю родина – щаслива дитина”, „Любов – найкращий засіб виховання” тощо. Більш детально ознайомитися з конкурсною соціальною рекламою центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді можна в “Експоцентрі України” на базі постійно діючої експозиції “Україна сьогодні”, де діє оновлена виставка соціально-рекламної продукції „Соціальна реклама ЦССМ – в дії!”, організована Державним центром соціальних служб для молоді. (Виставка працює з 9.00 до 18.00 за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 , дістатися можна за маршрутом тролейбусу № 4, 11 від м. „Либідська” до зупинки ВДНГ).
     Особливістю конкурсу 2005 року є зміна у різновидах номінацій. Запровадження номінації „електронна презентація” дасть можливість представити широкому колу громадськості відеоверсію діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді кожного окремого регіону країни.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1363 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1411
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика