Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Сільське господарство за європейськими стандартами: Nestlé і Сумський НАУ отримали перші результати від впровадження RISE
Автор: Олег Баль      Дата: 31.05.2017 13:24


     Сьогодні частка української сировини і пакувальних матеріалів, що використовуються на підприємствах Nestlé в Україні, складає більше 70%. Для розвитку місцевих постачальників і приведення їхньої продукції у відповідність до євростандартів компанія ініціювала та успішно реалізує проект «Господар», в рамках якого на базі Сумського Національного аграрного університету (СНАУ) було впроваджено програму з оцінювання сільськогосподарського виробництва RISE. Консультантами із застосування програми вже стали п’ять викладачів університету.
     
     У квітні делегація викладачів СНАУ пройшла стажування у Бернському університеті прикладних наук, який є партнером проекту і розробником програми RISE. А наприкінці травня представник Бернського університету провів у СНАУ цикл семінарів для викладачів, задіяних у проекті, які по закінченню навчання отримали сертифікати консультантів RISE і у подальшому допомагатимуть фермерам виявляти можливості поліпшення і переходу до більш сталого способу ведення бізнесу. Кваліфіковані фахівці будуть оцінювати українські фермерські господарства та надаватимуть рекомендації їхнім власникам щодо поліпшення діяльності.
     
     У рамках співпраці зі СНАУ над впровадженням програми RISE сторони також підписали Меморандум про співпрацю, яким офіційно скріпили свої наміри щодо подальшої реалізації проекту.
     
     Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Україні та Молдові: «Наша глобальна мета — покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому. Тому для нас понад усе важлива якість на всіх етапах виробництва — від сировини, яку ми використовуємо, до готового продукту на полиці в магазині. Ми працюємо тільки з найкращими постачальниками і прагнемо вивести аграрний ринок України на рівень, що відповідає найвищим стандартам якості, впроваджуючи наш проект „Господар“ та, зокрема, програму RISE. Ми вдячні Сумському НАУ за плідну співпрацю і в майбутньому сподіваємося, що RISE буде включено до навчальної програми всіх профільних українських освітніх закладів».
     
     Розвиток сільської інфраструктури — один із основних напрямків діяльності Nestlé в Україні в рамках реалізації глобальної ініціативи «Створення спільних цінностей» (Creating Shared Value). Програма оцінки сталого розвитку господарств RISE (Response-Inducing Sustainability Evaluation), розроблена Бернським університетом (Bern University of Applied Sciences) та вже застосована у понад 2 500 фермерських господарств у 53 країнах світу, дозволяє зробити діяльність фермерського господарства більш структурованою, прозорою та вимірюваною. Оцінка на основі 10 параметрів, які відображають екологічні, економічні та соціальні аспекти діяльності підприємства і враховують такі чинники розвитку бізнесу, як родючість ґрунту, перспективність обраного напряму діяльності, загальну економічну ситуацію в Україні тощо, забезпечує глибокий всебічний аналіз господарства та допомагає розробити ефективну стратегію його подальшого сталого розвитку з акцентом на зростанні прибутків та зниженні негативного впливу на навколишнє середовище.


Автор: Олег Баль прочтений: 424 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14156
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика