Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

В поточному році виробництво цукру залишиться на рівні минулорічного
Автор: Олег Баль      Дата: 31.05.2017 13:27


     За оцінками НАЦУ «Укрцукор» оновлений прогноз виробництва цукру в 2017/2018 МР складає 2,0–2,05 млн т, що майже на рівні минулорічного показника — 2,008 млн тонн.
     
     "Низхідний ціновий тренд на світовому ринку не дозволив вітчизняним виробникам цукрового буряку наростити посівні площі до раніше прогнозованих 350 тис. га — на сьогоднішній день маємо 310 тис. га., тому, враховуючи «неочікувані» весняні заморозки, які можуть вплинути на урожайність цукрового буряку, виробництво цукру в 2017/2018 МР, ймовірно, складе 2,0–2,05 млн тонн. Внутрішнє споживання оцінюється в 1,5 млн т", — коментує керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.
     
     В квітні-травні поточного року балканський циклон замість весняного тепла приніс сніг та заморозки, чим зіпсували плани аграріїв в період завершення посіву цукрових буряків, проте, більшість посівів витримала такі випробування.
     
     «З 10 300 га ми пересіяли 400 га , основними причинами стали кірка та приморозок, посівну розпочали в першій декаді квітня. Головними проблемами, які спричинили пересівання: 330 га — кірка, 70 га — це приморозки», — коментують в АФ «Корсунь», Черкаська область.
     
     «Цього року весна видалась холодна. Після першого дощу на частині посівних площ утворилась кірка, але наступний дощ трішки покращив ситуацію. Посіви вдалося врятувати, пошкоджено лише незначні ділянки. Посівам хронічно не вистачає тепла, це і призводить до відставання в розвитку. Від 12 квітня вже 28 днів повна відсутність дощів, іншою проблемою є нерівномірність опадів», — пояснюють у ТОВ «ФК ЛТД», Київська область.
     
     Проаналізувавши структуру посівів, беззаперечним лідером є Вінницька область, де вже вдалося засіяти 57,4 тис. га, що на 2,6 тис. га більше ніж в минулому сезоні. На другому місці — Хмельницька область, яка випередила за обсягами посівів цукрових буряків Полтавську на 1000 га, вони мають на своїх полях відповідно 37,1 тис. га та 36,1 тис. га. Четвертою за посівними площами стала Тернопільщина — 26 тис. га.
     
     Більш детально про посівну кампанію 2017 та труднощі виробників цукрового буряку в поточному сезоні читайте в першому випуску спеціалізованого журналу для гравців цукрового ринку — «Цукровий бізнес». Журнал створений за ініціативи членів «Укрцукру» та аграрних підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні цукрового буряку.
     
     Прес-служба Укрцукор


Автор: Олег Баль прочтений: 401 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14159
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика