Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Газ України” звинувачує ТОВ “СГС плюс” у виникненні критичної ситуації з газопостачанням та теплозабезпеченням м. Севастополь
Автор: Станислав Власенко      Дата: 12.02.2005 09:08


     Дочірня компанія “Газ України” стурбована ситуацією, яка склалася із газопостачанням споживачів у м. Севастополь. Протягом останніх двох тижнів Компанія намагалася виправити ситуацію, проте зіткнулася з протидією з боку місцевої компанії “СГС плюс”, яка орендує потужності Севастопольської ТЕЦ.
     
     7 лютого делегація ДК “Газ України” на чолі із заступником Голови Ради директорів та за участю першого заступника Голови Державного комітету житлового та комунального господарства Юрія Хівріча відвідала м. Севастополь, де провела нараду з питань газопостачання міста у 2004-05 рр. за участю представників Севастопольської міської державної адміністрації, ВАТ “Севастопольгаз”, ДАТ “Чорноморнафтогаз” та ТОВ “СГС плюс”. В результаті сторони узгодили підрахунки боргів з боку “СГС плюс”, а саме:
     - перед ВАТ “Севастопольгаз” – 23,9 тис. грн. за жовтень 2004 р.
     - перед ДАТ “Чорноморнафтогаз” – 5,7 млн. грн. за червень, липень та частково листопад 2004 р.
     - перед ДК “Газ України” – 3,3 млн. грн. за січень 2005 р., грудень та частково листопад 2004 р.
     
     Відповідно до звернення голови державної адміністрації м. Севастополь, з метою покращення соціальної ситуації у місті ДК “Газ України” збільшила ліміти на споживання природного газу “Севастопольтеплокомуненерго” до 11 млн. куб. м на декаду у порівнянні з 9 млн. куб. м споживання газу у нормальному режимі, що дає можливість працювати Севастопольській ТЕЦ в технологічному режимі. Задля належного юридичного оформлення несанкціоновано відібраного ТОВ “СГС плюс” з газопроводів у 2004-05 рр. природного газу ДК “Газ України”, ДАТ “Чорноморнафтогаз” та ВАТ “Севастопольгаз” запропонували “СГС плюс” підписати проекти договорів та акти прийому-передачі обсягів документально не оформленого спожитого газу за 2004 рік та січень 2005. Проте “СГС плюс” відмовилось підписувати відповідні документи, крім того не визнало 9,4 млн. грн. боргу Севастопольської ТЕЦ, орендатором якої, а також правоприємником активів та пасивів є “СГС плюс”, згідно договору аренди.
     
     Незважаючи на це, ДК “Газ України” передало ТОВ “СГС плюс” проекти договорів на споживання природного газу у лютому 2005 р. У разі підписання цих документів та внесення передплати Компанія погодилася відновити поставки природного газу. Втім, “СГС плюс” і досі не оформила відповідні контракти. Без відповідного юридичного оформлення ДК “Газ України” не має право розпочати поставки газу севастопольській фірмі. Компанія закликає місцеві та центральні органи влади негайно втрутитися у ситуацію з метою надання правової оцінки діяльності ТОВ “СГС плюс” та нормалізації ситуації з газопостачання м. Севастополь.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1394 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1418
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика