Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до
Делегати міжнародних боксерських організацій задоволені підготовкою до Чемпіонату Європи з боксу в Харкові
Автор: Станислав Власенко      Дата: 01.06.2017 12:57


     Представники Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA) і Європейської Конфедерації боксу (EUBC) відвідали Харків в рамках координаційного візиту і перевірки підготовки до головної боксерської події Європи. З 16 по 24 червня м. Харків приймає континентальний турнір з боксу - чемпіонат Європи серед чоловіків.
     
     Делегати AIBA і EUBC відвідали головні локації майбутнього турніру, зокрема, палац спорту «Локомотив», де відбуватимуться поєдинки, а також зустрілися з організаторами чемпіонату.
     
     «Ми не вперше проводимо міжнародні турніри з боксу в Україні і високо оцінюємо їх організацію. На даному етапі я дуже задоволений тим, як йде підготовка до чемпіонату. Зі свого боку, EUBC готова надати повну необхідну підтримку і поділитися європейським досвідом з українськими партнерами». - повідомив виконавчий директор EUBC, Олександр Єгоров.
     
     Раніше Україна вже проводила такі масштабні боксерські турніри як Чемпіонат світу серед юніорів 2013, Кубок Європи, Чемпіонат Європи серед юніорів 2015 та інші. Але, як зазначив президент Федерації боксу України, Володимир Продивус, майбутній Чемпіонат Європи, без перебільшення, стане наймасштабнішою подією українського аматорського боксу і саме на ньому зараз сфокусовано всю увагу як національної, так і регіональних федерацій.
     
     «Цей рік став знаковим для нашої країни, яка отримала можливість показати себе світові. Цьогорічне Євробачення, міжнародні фестивалі і спортивні турніри відкривають нашу країну європейському та світовому співтовариству. Для Федерації боксу - це велика честь увійти в історію світового спорту і зіграти свою роль в презентації України світу». - повідомив Володимир Продивус.
     
     Чемпіонат Європи - один з головних кваліфікаційних турнірів, на якому будуть розіграні ліцензії на чемпіонат світу з боксу в Гамбурзі цієї осені. Участь в чемпіонаті візьмуть понад 300 найсильніших боксерів континенту з 40 європейських країн, 80 з яких отримають право боротися за звання чемпіона світу 2017.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 103 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14202
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов
Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика