Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Парубія і Гройсмана просять нарешті зняти всі питання навколо земельної децентралізації
Автор: Александр Михайленко      Дата: 08.06.2017 18:03


     Щоб нарешті прийняти у другому читанні законопроект №4355 і забезпечити проведення земельної децентралізації в Україні, необхідно провести консультації за участі голови Верховної Ради Андрія Парубія, прем’єра Володимира Гройсмана, керівників депутатських фракцій та груп, а також представників Аграрного комітету ВРУ.
     
     Про це на погоджувальній раді парламенту заявив представник депутатської групи «Відродження», голова підкомітету з питань земельних відносин Аграрного комітету ВРУ Олег Кулініч.
     
     «Відкриття ринку земель без передачі земель за межами населених пунктів місцевим громадам поставить під сумнів розвиток цих же громад та призведе до занепаду сільських територій. Всі говорять, що законопроект №4355, який цю проблему вирішує, треба приймати в другому читанні. Про це говорив і прем’єр-міністр, і віце-прем’єр Зубко, про це говорять народні депутати. Але, як основний автор цього законопроекту, я не впевнений, що на сьогодні є голоси в сесійній залі для його прийняття. Багатьом органам влади цей законопроект невигідний», — підкреслив Кулініч.
     
     Зі слів народного депутата, прийняття цього законопроекту змогло б частково відновити довіру у місцевого самоврядування як до уряду, так і до парламенту.
     
     Саме тому Кулініч вважає за потрібне провести під керівництвом голови ВРУ Андрія Парубія додаткові консультації з представниками всіх депутатських фракцій та груп парламенту, представниками профільного комітету і за участю прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.
     
     «В контексті земельної реформи ми не можемо провалити цей законопроект, тому що він ключовий. І тут якраз потрібна чітка і зрозуміла позиція уряду. Залишалось три пленарні тижні до закінчення сесії, тому це питання потрібно вирішувати найближчим часом», — констатував Олег Кулініч.
     
     Нагадаємо, що в першому читанні законопроект №4355 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» був прийнятий ще 19 квітня минулого року.


Автор: Александр Михайленко прочтений: 292 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14309
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика