Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

BASF оголосив про офіційне відкриття агроцентру у Східному регіоні України
Автор: Олег Баль      Дата: 16.06.2017 14:22


     Концерн BASF офіційно відкрив агроцентр у с. Великі Сорочинці, який став стратегічним майданчиком для випробування нових технологій та визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур в агрокліматичних умовах Східного регіону України. Агроцентр розширює можливості проведення польових досліджень і дає змогу збільшити кількість інноваційних препаратів BASF, дія яких вивчатиметься на дослідних полях. Крім того, тут регулярно відбуватимуться спеціальні семінари і Дні поля в оновленому форматі, а завдяки високотехнологічному оснащенню центру і потужній експертизі працівників BASF агрономи матимуть змогу опановувати нові знання та долучатися до найкращих світових практик з вирощування щедрих і здорових врожаїв.
     
     Агроцентр має потужну історію польових досліджень, оскільки був заснований на території демоцентру компанії BASF. Водночас якщо у демоцентрах відбувається тестування і демонстрація дії препаратів BASF у порівнянні з контролем та іншими системами існуючого господарства, то агроцентри мають посилену наукову базу, виконують ширше коло завдань та володіють власною технікою для обробки ґрунту, посіву культур та догляду за ними. Тож у Великих Сорочинцях спеціалісти BASF особливо глибоко вивчають ефективність продуктів компанії за різних норм внесення у різні строки, а також у порівнянні з конкурентними продуктами, пристосовують технології до агрокліматичних умов регіону, здійснюють контроль фітотоксичної дії продуктів на культурні рослини та багато іншого.
     
     
     «З налагодженням роботи дослідного майданчика у Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до 4-х, що відтепер розташовані як у Центральній, Південній і Західній Україні, так і Східній, а разом з 13 демоцентрами BASF працює широка мережа з дослідження ефективного захисту рослин по всій країні. Наші плани на майбутнє дуже амбітні. Ми будемо продовжувати проведення внутрішніх Днів поля, змінювати формат польових семінарів для агрохолдингів та прогресивних господарств, пропонувати навчальні події та семінари, збільшувати кількість дослідів із вивчення нових препаратів компанії. Інвестиції в розвиток цього господарства засвідчують особливу роль досліджень та інновацій для BASF, наше прагнення знаходити найкращі рішення для фермерів у кожному регіоні та підкреслюють вагомість розвитку аграрної галузі України в цілому», – зауважив Маріано Етчеверрі, технічний директор компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.
     
     Робота нового агроцентру BASF відбувається у двох напрямах – дрібноділянкові досліди на п’яти ключових сільськогосподарських культурах Східного регіону (озимій пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої) та демонстраційні поля, де представлені системи захисту BASF.
     Офіційне відкриття агроцентру відбулося під час Дня поля 14 червня, що цьогоріч проходить під гаслом «Традиції плюс інновації – плюсуй переваги!» Однак активна робота агроцентру розпочалася ще навесні 2016 року, коли були закладені перші досліди, створені демонстраційні ділянки та проведені перші заходи. На сьогодні майданчик безперечно довів свою ефективність і своєчасність прийнятого рішення. В агроцентрі вже проведена низка подій, серед яких польові семінари та внутрішні Дні поля, які відвідали близько 70 аграріїв – представників агрохолдингів та господарств із загальним земельним банком у 500 тис. га, а BASF залучив до активної співпраці сотні нових клієнтів.
     Серед безперечних переваг агроцентру – географічне розташування і під’їзні шляхи для зручності аграріїв, щоб ознайомитися з інноваційними препаратами BASF і технологіями захисту рослин, можливість вивчити особливості роботи препаратів в умовах регіону і професійне ставлення спеціалістів господарства, які прагнуть поширювати прогресивний досвід.
     
     У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 114 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2016 році обсяг продажів концерну склав 58 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS).
     
     В умовах стрімкого зростання кількості населення світ все більше залежить від того, наскільки ми здатні забезпечити сталий розвиток сільського господарства і надійний захист довкілля. З метою задоволення цих потреб Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу на системній основі, розвиває інноваційний портфель продуктів та послуг і разом з командами експертів у лабораторіях і на полях допомагає аграріям успішно вести бізнес. У 2016 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,6 млрд євро.


Автор: Олег Баль прочтений: 170 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14440
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика