Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Заборгованість підприємств ТКЕ перед ДК “Газ України” з початку року склала 214,5 млн. грн.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 02.03.2005 08:30


     У січні-лютому поточного року різко зменшився рівень оплати підприємств ТКЕ за спожитий природний газ. Заборгованість підприємств ТКЕ перед ДК «Газ України» за два місяці 2005 року склала 214,5 млн. грн., тоді як за весь 2004 рік – 349 млн. грн.
     
     З початку року підприємства ТКЕ спожили 2,3 млрд. куб. м природного газу вартістю 562,2 млн. грн. Однак загальна сума розрахунків за спожитий газ склала лише 347,9 млн. грн. При цьому реальна сума оплати за природний газ з урахуванням зобов’язань по сплаті податку на додану вартість склала у січні-лютому 235,5 млн. грн. або 42% від вартості спожитого енергоносія.
     
      Враховуючи незадовільний рівень розрахунків, ДК «Газ України» минулого тижня надала відповідні доручення підприємствам з газопостачання та газифікації розпочати роботи по обмеженню та припиненню постачання газу 317 підприємствам-боржникам, рівень розрахунків яких не перевищує 85%.Серед них – 77 таких найбільших споживачів природного газу, як «Вінницькі теплові мережі», «Криворіжтепломережа»,«Донецьктеплокомуненерго», Донецькміськтепло-мережа»,«Макіївтепломережа»,«Маріупольтепломережа»,«Дніпрорудненські ТМ КП»,«Івано-Франківськтеплокомуненерго», «Львівтеплоенерго», «Полтаватеплоенерго», «Черкаситеплокомуненерго» тощо.
     
     Враховуючи непоодинокі протиправні випадки недопущення працівників підприємств з газопостачання і газифікації до запірної апаратури і перешкоджання її пломбуванню, ДК «Газ України» направила на місця фахівців Компанії разом з працівниками служби безпеки НАК «Нафтогаз України» для здійснення робіт з призупиненні газопостачання підприємствам-боржникам. Призупинення газопостачання буде здійснюватись Компанією до повного погашення заборгованості.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1123 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1457
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика