Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

«Київенерго» сплатила за 46% спожитого
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.03.2005 16:14


     За два місяці поточного року АЕК “Київенерго” сплатила ДК “Газ України” за спожитий газ 65,6 млн. грн., або 46,4% його вартості. Ще 46 млн. грн. було сплачено “Київенерго” в якості відрахувань за транспортні послуги, 28,2 млн. грн. – складають зобов’язання ДК “Газ України” з податку на додану вартість, які мають бути перераховані до державного бюджету. Всього АЕК “Київенерго” спожила 808 млн. куб. м. газу на суму 215,6 млн. грн.
     
      Загальний борг АЕК “Київенерго” за спожитий протягом 2004-2005 рр. газ збільшився майже до 90 млн. грн. У січні поточного року АЕК “Київенерго” приростила заборгованість за спожитий природний газ на суму 68,8 млн. грн., у лютому – ще на 6,9 млн. грн.
     
     У зв’язку з порушенням АЕК “Київенерго” умов договору про постачання природного газу і несплатою за спожите у 2004-2005 рр. паливо, ДК “Газ України” та відповідними газотранспортними та газопостачальними організаціями у лютому поточного року було здійснено передбачену законодавством процедуру обмеження поставок палива столичній енергокомпанії.
     
      Протягом тривалого часу АЕК “Київенерго” залишається одним з найбільших боржників ДК “Газ України” серед усіх споживачів в Україні. Виходячи з попереднього досвіду відносин з АЕК “Київенерго”, в тому числі практики постійних порушень енергетиками графіків погашення заборгованості, ДК “Газ України” розцінює будь-які звинувачення з боку АЕК “Київенерго”, як спробу ухилитися від виконання договірних зобов’язань із сплати за спожитий газ.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 831 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1471
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика