Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Усвідомлення експортного потенціалу країн Східної Європи з вдосконаленням знань у фітосанітарній галузі
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 11.07.2017 23:13


     Чотириденний навчальний семінар ФАО, що буде складатись із презентацій та інтенсивних дискусій для спеціалістів у фітосанітарній галузі з Вірменії, Білорусі, Молдови та України, розпочинає свою роботу сьогодні в Херсоні
     
     
     11 Липня 2017, Херсон, Україна — Висококваліфіковані національні та міжнародні фахівці у сфері засобів захисту та здоров’я рослин зібралися для обговорення положення Міжнародної Конвенції з карантину та захисту рослин (МККЗР) — базового міжнародного документу, що регулює торгівлю рослинами та рослинними продуктами — для уможливлення перегляду національної фітосанітарної системи для приведення її у відповідність до міжнародних стандартів.
     
     Це є важливим етапом в проекті ФАО, що розпочав свою діяльність в 2015 році, і направлений на допомогу національним службам із захисту рослин удосконалити нормативно-правову базу та надавати кращі суспільні послуги. В проекті приймають участь чотири країни (Вірменія, Білорусь, Молдова та Україна), що в кінці мають також вдосконалити своє технічне координування.
     
     Сільське господарство є опорою для економік цих східних Європейський країн, і всі вони торгують фруктами, овочами та іншими культурами. Проблеми, що виникають через шкідників та зараження захворюваннями, слабку інфраструктуру фітосанітарного контролю та брак знань, перешкоджають усвідомленню повноцінного потенціалу сільськогосподарського сектору.
     
     «Спалахи захворювань та збільшення кількості шкідників вже шкодять урожайності сільськогосподарських культур та перспективам торгівлі», зазначив Артур Шамілов — експерт ФАО з рослинництва та захисту рослин.
     
     Не менш важливим є запобігання появи нових шкідників, що можуть потрапляти з інших країн. «Контроль за шкідниками є найчастіше важким завданням через брак природніх ворогів шкідників, непередбачувані зміни в навколишньому середовищі, до яких вони можуть призвести, а також брак знань та досвіду у самих сільськогосподарських виробників» додав пан Артур.
     
     Окрім того, можливо уникнути торгових конфліктів, якщо служби з фітосанітарного контролю матимуть необхідні знання та будуть здатні запобігти наслідкам цього несприятливого сценарію. Прибутки фермерів можуть також від цього збільшитись.
     
     Учасниками семінару буде розглянуто та обговорено питання з фітосанітарної сертифікації, перевірки, інспекції та досвід сучасних практик, а також загальні заходи з безпеки у пунктах ввезення. До того ж, учасникам буде представлено прогресивне рішення в електронній системі діловодства, включаючи базову концепцію її роботи, переваги, відповідні завдання та рішення для фітосанітарних сертифікатів, карт зон фітосанітарного контролю та оцінювання, а також державного моніторингу.
     
     Всі чотири країни є членами Конвенції, Секретаріат якої було створено та відтоді розміщено у штаб-квартирі ФАО у Римі.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 294 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14765
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика