Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до
STOPOVER ВІД TURKISH AIRLINES
Автор: Станислав Власенко      Дата: 15.07.2017 13:08


     Turkish Airlines пропонує послугу "Stopover" у Стамбулі для транзитних пасажирів авіакомпанії.
     
     Відтепер пасажири авіакомпанії, які подорожують з міст України з пересадкою у Стамбулі, мають можливість відвідати глобальний хаб перевізника завдяки безкоштовній послузі "Stopover" (транзитна зупинка).
     
     Авіакомпанія Turkish Airlines, що здійснює перельоти до найбільшої кількості країн світу, пропонує послугу "Stopover" для транзитних пасажирів. З 1 липня 2017 року дія послуги доступна також при вильоті з міст України.
     
     Пасажири, які подорожують з Києва, Одеси, Харкова, Львова, Херсона та Запоріжжя із транзитною зупинкою в Стамбулі матимуть нагоду скористатися новою послугою безкоштовного проживання у готелі та отримати чудову можливість відвідати унікальні місця цього міста. При цьому час бажаної зупинки в Стамбулі має складати не менше 20 годин.
     
     Подорожуючим буде надаватися ваучер для розміщення у готелі від уповноважених співробітників авіакомпанії Turkish Airlines. Даний ваучер дозволить пасажирам економ-класу провести одну ніч у чотиризірковому готелі, а пасажирам бізнес-класу - дві ночі у п'ятизірковому готелі в центральних районах Стамбула - Султанахмет та Таксим.
     
     Директор з маркетингу авіакомпанії Turkish Airlines пан Ахмет Олмуштур заявив у зв'язку з цим наступне: «Після отримання позитивних відгуків від наших пасажирів, ми з радістю розширюємо географію програми "Stopover" і для інших країн. Ми прагнемо надати нашим пасажирам можливість насолодитися турецькою гостинністю та познайомитися із пам'ятками чудового міста Стамбула. Ми впевнені в тому, що наші пасажири будуть користуватися цією програмою з максимальною користю для себе».
     
     Послуга "Stopover" надається пасажирам, що мають квиток у дві сторони з вильтом та прильотом до міст України та подорожуючим з України до: Австрії, Азербайджана, Аргентини, Бельгії, Бразилії, Венесуели, Греції, Грузії, Данії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Канади, Колумбії, Куби, Мальдівів, Нідерландів, Німеччини, Панами, Сейшельських Островів, Сполученого Королівства Великої Британії.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 86 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 14825
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов
Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика