Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Генеральним директором ДК “Укргазвидобування” призначено Іллю Рибчича
Автор: Станислав Власенко      Дата: 14.03.2005 20:20


     Генеральним директором Дочірньої компанії “Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” призначений Ілля Рибчич. Відповідний наказ був підписаний 11 березня Головою правління Компанії Олексієм Івченко. Іншим наказом з цієї посади звільнено Євгена Бакуліна, який обіймав її з червня 2003 року.
     
     Ілля Рибчич збереже за собою посаду члена правління Компанії. У “Нафтогазі” Ілля Рибчич відповідає за діяльність Компанії з видобутку та транспортування природного газу, а також курує роботу ДП “Наука-Нафтогаз”.
     
     Ілля Рибчич вже очолював ДК “Укргазвидобування”. Під його керівництвом газовидобувна галузь України вийшла з тривалої кризи. Вперше з 1991 року розвідані запаси вуглеводнів перевищили поточний газовидобуток, почалося зростання обсягів видобутку енергоресурсів. Ілля Рибчич ініціював розвідку надглибоких покладів природного газу на глибинах понад 6 тис. м, які раніше вважалися неперспективними.
     
     У 1998-2002 рр. на родовищах ДК “Укргазвидобування” розпочато впроваджено технології сайклінг-процесу, яка дозволила збільшити відбір вуглеводнів зі свердловин. Модернізовано та в декілька разів розширено потужності “Укргазвидобування” з переробки газу та виробництва нафтопродуктів. Спільно з ДАТ “Чорноморнафтогаз” розпочато видобуток природного газу на шельфі Чорного та Азовського морів.
     
     Довідка: Ілля Рибчич народився 1949 р. у с. Ільник Турківського р-ну Львівської області. Закінчив Дрогобицький нафтовий технікум та Івано-Франківський інститут нафти та газу за спеціалізацією “буріння нафтових та газових свердловин”. Кандидат технічних наук.
     
     Трудову діяльність розпочав у геологорозвідувальній експедиції “Кримнафтогазрозвідка”. Згодом працював у “Кримморгеології”, у Красноградському управлінні бурових робіт. З 1986 року працював на керівних посадах підприємств газовидобувної промисловості.
     
     1996 року Ілля Рибчич очолив ДП “Укрбургаз” АТ “Укргазпром”, з 1997 року – призначений членом правління АТ “Укргазпром”, заступником голови правління. Після створення “Нафтогазу України” призначений членом правління Компанії. З моменту створення у 1998 році по червень 2003 року очолював ДК “Укргазвидобування”. З червня 2004 р. – заступник голови правління НАК “Нафтогаз України”.
     
     Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора (1981 р.), орденом “За заслуги” ІІ та ІІІ ступеня, Лауреат Державної премії СРСР 1982 року.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1597 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1500
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика