Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

АВК запустила інноваційний продукт – злакові снеки KRESKO
Автор: Александр Михайленко      Дата: 04.08.2017 17:09


     АВК запустила інноваційний продукт — злакові снеки KRESKO. На кондитерський ринок вийшов продукт, який не має аналогів в Україні. Солодкі, хрусткі снеки KRESKO від АВК — це заряд вітамінів і мікроелементів, адже продукт містить аж 7 корисних злаків, комплекс вітамінів і мінералів. Тож компанія розвінчує міф про те, що снеки, призначені для швидкого перекусу, не можуть бути корисними.
     Інноваційна технологія виробництва хрустких ласощів, без обсмажування в олії, дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків та виключає вміст канцерогенів.
     Так, наприклад, у одній пачці продукту з банановим смаком (170 г) — 80% денної норми Ca і 100% денної норми вітаміну D. У пачці з шоколадним смаком (170 г) — половина денної норми Fe, Ca, P.
     
     Продукт складається виключно з української сировини. Унікальності KRESKO додає і нестандартна форма продукту та новий, європейського рівня формат упаковки.
     АВК відновила виробництво асортименту ТМ KRESKO, запустивши нову лінію, у яку було інвестовано 6 млн. грн.
     
     «Це не простий продукт. Втративши лінію з виробництва у Донецьку, ми таки відновили її у Дніпрі. Це великий успіх для компанії! Пишаюся результатом роботи своєї команди», — зазначив засновник компанії Володимир АВРАМЕНКО.
     
     На сьогоднішній день, хрусткі ласощі представлені в різних вагових упаковках: 170г та 74г, а також у стіках вагою 30г. Заплановано випуск продукту в формі хрустких трубочок вагою 40г. Продукт можна придбати у двох смаках: шоколадному та банановому.
     Щодо даного продукту, плани компанії досить амбіційні — 10% частки ринку борошняних виробів в Україні. Вихід продуктів ТМ KRESKO запланований на зовнішні ринки. Зокрема, найближчим часом очікується поява продукту в Молдові. Компанії також цікаві ринки Білорусі, Румунії, Польщі, Прибалтики та Близького Сходу.


Автор: Александр Михайленко прочтений: 159 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15090
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика