Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

“Газ України” не укладатиме угоди з ТКЕ, що мають заборгованість за спожитий газ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.03.2005 19:03


     «Газ України» укладатиме угоди на постачання природного газу для забезпечення у міжопалювальний період гарячою водою населення, бюджетних установ і організацій лише за умови повних розрахунків підприємств ТКЕ за спожитий з початку 2005 року газ.
     
      Станом на 18 березня поточного року підприємства комунальної теплоенергетики, що забезпечують теплом населення, бюджетні установи й організації, спожили 3,3 млрд. куб. м. природного газу вартістю 783,2 млн. грн. Загальний рівень розрахунків підприємств ТКЕ за спожитий з початку року газ склав 483 млн. грн., або 62%. При цьому реальна сума оплати за природний газ з урахуванням зобов’язань по сплаті податку на додану вартість склала з початку року 326,4 млн. грн., або 42% від його вартості. Найбільш пасивно розраховуються за спожитий природний газ підприємства ТКЕ Луганської, Закарпатської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької та деяких інших областей, де реальний рівень розрахунків не перевищує 40% (без ПДВ).
     
      ДК «Газ України» звертає увагу усіх контрагентів, що з-поміж інших обов’язкових для укладання угод документів, необхідно буде також надати додаткову інформацію (кількість і потужність котелень, що виробляють теплову енергію, їх адреси, характеристики споживачів), що дасть можливість визначити об’єкти соціальної сфери (лікарні, пологові будинки, дитячі садки, школи, інтернати тощо), які потребують особливої уваги.
     
     ДК «Газ України» вживає заходів щодо активізації претензійно-позовної роботи з підприємствами ТКЕ-боржниками. У 2004 році за позовними заявами Компанії було порушено 297 судових справ стосовно таких підприємств-боржників на загальну суму 373 млн. грн. Матеріали стосовно підприємств-боржників, які не нададуть програми погашення заборгованості згідно з рішенням суду, будуть передаватися до виконавчої служби.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1204 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1513
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика