Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Експорт українських агротоварів до Канади за 6 міс. цього року вже перевищив показники 2016 року
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 09.08.2017 15:08


     Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою офіційно вступила в силу 1 серпня цього року. Але вже за результатами першого півріччя 2017 року, ми бачимо зростання українського аграрного експорту на канадський ринок.
     Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час прямого ефіру на радіо.
     «Незважаючи на те, що ми, поки що, залишаємось нетто-імпортерами в двосторонній аграрній торгівлі з Канадою, ми бачимо досить значний тренд до збільшення обсягу нашого експорту. Наразі, за статистичними даними першого півріччя 2017 року, експорт українських аграрних продуктів до Канади становив $ 5,876 млн. При цьому, за цілий 2016 рік це показник склав лише $ 4, 869 млн. Ще одним плюсом є те, що ключовими товарами нашого експорту стали перероблені харчові продукти: олія, соки, також значним попитом користувався мед», — відмітила заступник Міністра з питань євроінтеграції.
     На думку Ольги Трофімцевой, з моменту набуття чинності Угоди про ЗВТ, країни отримали більше можливостей для поглиблення торговельних та інвестиційних відносин. А для того, щоб українські товари зайняли свої позиції на канадському ринку, нашим експортерам необхідно більш ретельно ознайомитись з попитом канадських споживачів, з чинними стандартами та системами сертифікації, конкретними вимогами ринку.
     «Набуття чинності Угоди між нашими країнами відкриває 98% канадського ринку для українських експортерів. Ввізні мита на сільськогосподарські товари скасовуються. Виключенням є 108 товарних ліній, зя якими українські експортери мають можливість постачати товари за нульовою ставкою ввізного мита, в рамках глобальних квот Канади», — про це розповіла заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.
     За її словами, доступ до українського ринку для канадських товарів буде лібералізований асиметрично за чутливими напрямками, де наш виробник потребує більшого захисту. Зате при цьому, з моменту набуття чинності Угоди про ЗВТ, Україна вже скасувала імпортні тарифи для 80% товарів походженням з Канади.
     «У той само час, для деяких сільськогосподарських та промислових товарів застосовуватимуться перехідні періоди у 3, 5 та 7 років для зниження тарифів. А для найбільш чутливих сільськогосподарських товарів встановлені квоти на імпорт»,- розповіла Ольга Трофімцева.
     Довідково: за 12 місяців 2016 року експорт вітчизняної продукції до Канади становив — $ 4, 869 млн, а імпорт — $ 43,450 млн. За 6 місяців 2017 року експорт становив -$ 5,876 млн. Ключові товари експорту: соки -$ 2,4 млн, мед -$ 1,5 млн, олія-$ 0,7 млн, спирт-$ 0,2 млн, залишки та відходи харчової промисловості — $ 0,3 млн. Імпорт становив- $13, 493 млн. Ключові товари імпорту: риба — $ 7,8 млн, насіння олійних культур — $ 2,007 млн, залишки та відходи харчових продуктів-$ 1,3 млн, харчові продукти тваринного походження- $ 0,5 млн, овочі-$ 0,2 млн та інші харчові продукти-$ 0,9 млн.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 349 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15136
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика