Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” спростовує звинувачення у зменшенні державної частки у ВАТ “Черкасигаз”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.03.2005 19:11


     Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” спростовує звинувачення, висунуті проти менеджменту Компанії, у зменшенні державної частки акцій у відкритому акціонерному товаристві “Черкасигаз” та втраті контролю над підприємством.
     
     Внаслідок проведеної додаткової емісії акцій ВАТ “Черкасигаз” розмір державного пакету акцій не змінився і складає 51%. Збори акціонерів наприкінці минулого року схвалили посилення державного контролю над ВАТ “Черкасигаз” шляхом призначення головою правління підприємства представника НАК “Нафтогаз України” Дмитра Чіріча.
     
     Збори акціонерів проведено незважаючи на протидію олігархічних кланів, зацікавлених у занепаді ВАТ “Черкасигаз” з метою його подальшого привласнення.
     
     Рішення про зміну керівництва ВАТ “Черкасигаз” та проведення додаткової емісії на суму 28,5 млн. грн. було одноголосно прийнято усіма акціонерами Товариства, що взяли участь у загальних зборах наприкінці минулого року. Підписку на акції додаткової емісії ВАТ “Черкасигаз” завершено 7 лютого, акції додаткового випуску повністю оплачені акціонерами. Законність рішень зборів акціонерів та проведення додаткової емісії підтверджено рішеннями усіх судових інстанцій, які розглядали справу.
     
     Кошти, отримані від додаткової емісії, планується спрямувати на поповнення обігових коштів Товариства, розширення розподільчих газових мереж області, модернізацію та заміну застарілого обладнання підприємства. Підсумки додаткової емісії мають бути затверджені загальними зборами акціонерів 24 березня.
     
     НАК “Нафтогаз України” закликає керівництво держави та громадськість не піддаватися на провокації колишніх можновладців та політиків, які будь-якою ціною намагаються ввійти до складу нової влади, при цьому не відмовляючись від старої практики досягнення, насамперед, власних корисливих цілей.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 807 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1516
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика