Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

В Україні оголошено Князівство
Автор: Станислав Власенко      Дата: 12.08.2017 14:59


     11-13 серпня в Древньому Києві у Князівстві "Київська Русь" відбудеться історичний фестиваль, який найкраще передає атмосферу часів XIV-XV ст. - «Билини Древнього Києва - Ruthenica medievalis».
     
     Відважні лицарі і дами серця з'їдуться на фестиваль з усіх куточків України та інших країн. Так, учасниками фестивалю в Князівстві «Київська Русь» стануть представники Італії, Польщі, Білорусії та багатьох інших країн. Фестиваль історичної реконструкції в 2017 році знову збере людей, які не тільки вивчають історію за книгами, а й проживають її. Вони розташовуються табором за стінами Київського Дитинця, і на кілька днів місто оживає в прямому сенсі слова. Кожен бажаючий зможе на власні очі побачити, як жили в Середньовіччі, завдяки екскурсії в табір.
     
     Доповнить незабутній день можливість спостерігати стрільбу вогняними ядрами з єдиної, діючої в Україні, облогової зброї - требушета.
     
     Древній Київ у Князівстві «Київська Русь» - це справжнє середньовічне місто, де з ранку до вечора будуть проживати реконструктори простим і глибоким способом життя. Вони несуть крізь століття давню мудрість за допомогою народних ремесел, давніх пісень, танців, ігор. Особливе місце в реконструкції займає військова культура давнини. На ристалищі пройде театралізована програма, яка ознайомить глядачів зі знаковими подіями і головними історичними персонажами Древнього Києва і Київської Русі.


Автор: Станислав Власенко прочтений: 44 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 15178
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика